Taze ve lezzetli deniz mahsulü yiyebileceğiniz nezih bir mekan arıyorsanız size Sardina Balık Ankara mekanından söz etmek istiyorum. Ankara Zülfü Tiğrel Caddesi üzerinde yer alan mekan denize kıyısı olmayan bir şehirde bu kadar güzel ve lezzetli bir şekilde deniz mahsulleri sunan bir restoran keşfetmemi sağladı. Balıkların hem tazeliği hem de çeşitliliği çok iyiydi. Mekanın gerek ambiyansını gerek servisini de çok beğendik.

Hem alkollü hem de alkolsüz içecekler sunan mekan aynı zamanda sağlıklı beslenen arkadaşımız için de lezzetli ve sağlıklı deniz mahsulleri getirdi. Alışveriş merkezine yakın olması da bence Ankara Sardina Balık restoranının en büyük avantajlarından birisi. Böylelikle alışveriş sonrası hem alışverişin stresini atmak hem de eşsiz balık ve deniz mahsulleri ile günü güzel bir şekilde noktalamak için çok güzel bir mekan. Fiyat bakımından ortalama ve yüksek fiyatlar sunan mekanın hem mezelerini hem de ara sıcaklarını çok beğendik. Mekanın hem sahiplerinin hem de çalışanlarının ilgisi de hizmetlerinden memnun kalmamızı sağladı.

Mekanın göz yormayan tasarımı, açık büfe mezeleri ve seçip pişirtebileceğiniz taze deniz mahsulleri kaliteli, nezih müşteri portföyü ile Sardina Balık restoranı balık yemek istediğimiz zaman tercih edeceğimiz bir mekan oldu. Eğer taze, bol çeşitli meze ve salatalarla deniz mahsulü tadabileceğiniz nezih ve kaliteli bir mekan arıyorsanız Sardina Balık Ankara mekanını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Konum ve iletişim bilgileri

Sardina Balık, Ankara
0531 490 20 20
Oran, Zülfü Tiğrel Cd. no:3, 06550 Çankaya/AnkaraSardina Balık, Ankara