Yemek

Şanlı Burma Tatlıcısı, Ankara

1993 yılından günümüze geleneksel damak zevklerimizi tatma imkanı bulacağınız sanli burma tatlicisi tatlılıkla ustalığı birleştirerek eşsiz damak zevklerimizi bizlerle buluşturuyor.

Fıstıklı baklavadan kaymaklı burmaya, hasır kadayıftan sütlü nuriyeye, cevizli lokmadan cevizli baklavaya kadar geleneksel damak tatlarımızı afiyetle yiyebileceğiniz nezih bir mekan burası.

Ustalığı Tatlılıkla Buluşturmuşlar

Ustalarımıza sorduk bu damak tadını nasıl elde ediyorsunuz diye, verdikleri cevap ustalığımızı tatlılığımızla buluşturuyoruz. Anlatılmaz sadece afiyetle yediğiniz zaman anlarsınız yanıtını aldık. Hakikaten de öyle oldu. Servisi mükemmel, tatlı mı tatlı servis personelleri ve sizi güler yüzle karşılayan şefleriyle burası mükemmel bir ortam.

Geleneksel Damak Tatlarımızı Sizinle Buluşturuyor

Burma kadayıftan cevizli, fıstıklı baklavalara, sütlü nuriyeden cevizli lokmaya varıncaya kadar geleneksel damak zevklerimizi burada sanli burma tatlicisi ile sizlerle buluşturulmakta.

Hemen sizi daha fazla bekletmeden bu mükemmel tadı nerede tadacağınız konusunda adres bilgisiyle baş başa bırakayım. 1993 yılında ilk şubesini Balgat’ta açtıktan sonra daha sonra Emek ve ardından Cevizlidere’de şubelerini açmış durumda.

İletişim ve konum bilgileri

Balgat, Süleyman Hacıabdullahoğlu Cd. 2/A, Çankaya/Ankara
03122855936

R