Otopark hizmeti olduğundan ulaşımda sorun yaşamayacaksınız. Wifi ve sigara içenlere ait özel alan olması işletmenin art puanları arasında sayılabilir. Ama Salus’a esas puanlar yemeklerinin lezzetinden ve porsiyonların sunumundan geliyor. Pepper Steak (biberli biftek) mutlaka denenmeli bizce. Salus Yaprak Kebap ile İspanyol atıştırmalığı olarak tanınan Fajitas da deneyebilecekleriniz arasında. Ve tabiki açık büfe brunch’lar için de Salus uygun seçim olacak, çünkü terasta kahvaltı zevki var. Ayrıca canlı müzik olması mekanı düğün ve davetler için de cazip hale getiriyor.

Lezzet ve Sunum Bir Arada
Bilkent, Üniversiteler Mahallesi adresli olunca işletmenin müdavimleri arasında üniversite öğrencilerinin de yer alması normal. Salus, paket servis ve al götür hizmetleriyle gençleri de düşünen bir işletme ve o paketlerin içinde tavuk şinitzel olma olasılığı her zaman yüksek. Fiyatların uygun olması bu tezimizi destekliyor. Deniz ürünleri de sunabilen Salus’da ortalama fiyat iki kişi için 200 lira civarında.

Doğum günü gibi özel kutlamaların da yapılabildiği Salus Restaurant yılbaşı gibi özel günlerde ise ideal seçim olabilir. Özel yılbaşı menülerine özel eğlence programları eşlik ediyor.

Yeme içme sektöründe çok sayıda isim var artık. Salus gibi mekanlar ise köklü geçmişleriyle sektörde ayrı bir yerde duruyor.

Konum ve iletişim bilgileri

Salus Restaurant, Ankara
(0312) 266 42 00
Üniversiteler, Bülbül Çk. No:3, 06800 Çankaya/Ankara

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Salus Restaurant, Ankara