Ankara Eskişehir yolunda balık özlemi çekenler gözleri kapalı güvenerek tercih ettikleri bir yer Sado By Balık Restaurant. Müşterilerinin görüş ve memnuniyetine önem verdiği her halinden belli olan bir işletmeciye sahip olan bu mekânda dilediğiniz zaman, yaz-kış Ankara’da balık yemeniz mümkün.

Toplantı yemeklerinizde de sade ama şık iç ve dış tasarımı yapılmış bu mekânı tercih edebilirsiniz. Balık yanında vazgeçilmez içecek tercihi tartışmasız beyaz şaraptır.

Sado By Balık Restaurant’ın yemek yanında beyaz şarap tercih edenlere özenle getirttiği şarapların keyfini çıkartabilirsiniz. Siz balık yemek istiyorsunuz ancak yanınızdaki eşiniz dostunuz balık yemek istemiyor. Hiç sıkıntı değil, çünkü Sado By Balık Restaurant’a gitmeden önce rezervasyonunuzu yaptırırken et ya da tavuk yemek istediğinizi söylerseniz size yardımcı olacaklarınızdan hiç şüphemiz yok.

Şehrin hem içinde olup hem dışında hissetmek mümkün görünmese de bu mekânda kendinizi şehrin dışında huzurlu bir bahçede gibi hissedeceksiniz.

Mekânın dış tasarımında bahçe kullanımına büyük bir önem verilmiş. Sağlıklı beslenirken sağlıklı bir nefes alacaksınız.  Yemeklerinde kullanılan ürünleri bizzat kendileri seçiyorlar ve özel müşterilerine özenle sunum yapmaya gayret gösteriyorlar. Bizden size son bir tavsiye romantik günlerinizde balık ve beyaz şarap ikilisini Sado By Balık Restaurant’ta tercih edebilirsiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Mustafa Kemal, No:298/B, Eskişehir Yolu Kavşağı, Çankaya/Ankara
03122865758Sado By Balık Restaurant, Ankara