Mekâna girdiğiniz andan itibaren tasarımın karakteristik özelliği sizi karşılıyor. Cafe ortamında sunulan global kahveler her daim ön planda olurken Türk Kahvesi geri planda kalıyor, burada öyle bir durum da yok tabiki. Güler yüzlü çalışan kadrosu ile siparişlerimiz anında alınırken, istediğiniz ve verdiğiniz her sipariş özel olarak hazırlanıyor ve bunu müşterilere hissettiriyor.

Evcil hayvanlarınızı almama gibi bir sorunlar karşılamaşmadığınız bu mekân konfor açısındanda sevdiğim yerler arasında. Tez hazırlığı, sunum ve ödev hazırlığı gibi dönemlerde yegane tercih edilebilecek bir mekan diyebilirim. Sizi deyim yerinde ise el üstünde tutmaları işlerinize odaklanırken kafanızda herhangi bir soru işareti bırakmıyor.

Tatlıların her daim taze bekletilmemiş şekilde özel olarak sunum yapılması, kahvelerin taze çekilmiş bir şekilde hazırlanması da bu mekân hakkında kş olumlu düşünceyi daha da artırıyor.

Ayrıca kek ve kurabiyelerinden ekstradan belirtmek isterim. Normalde bu tarz mekânlarda kahvenin yanında sıkça tüketilen bu tarz ürünler endüstriyel üretim olduğu belli olur yani demek istediğim hepsi tek bir düzende ve iç bayıcı derece de stabiliteye sahiptir. Burada ise bilinen kanının aksine her ısırıkta ayrı bir tat aldığınız o ev yapımı ürünlerden farkı yok. Sırf bu ürünler için bile mutlaka ziyaret edilmeli diyebilirim.

İletişim ve konum bilgileri

70. Sokak No: 17/A  Çankaya, Bahçelievler, Ankara
+90 312 223 23 36ROR Cafe & Roastery, Ankara