Yemek

Roof Mezze 360, İstanbul

İstanbul’da boğaz manzarasına karşı yemek yemek istiyorsanız Roof Mezze 360’ı önerebiliriz. Oldukça güzel bir manzaraya sahip olan bu mekanda Türk, Akdeniz, Ortadoğu ve Avrupa mutfaklarının tadına bakabilir, farklı lezzetler deneyebilirsiniz. İnternet üzerinden baktığımızda olumlu yorum sayısı oldukça fazla olan işletme, müşterilerine elinden geldiğince hizmet sunmaya çalışıyor. Fiyatları rakiplerine nazaran biraz fazla olsa da sunduğu lezzetler ile bu fiyatları hak ettiğini gösteriyor.

Roof Mezze 360 özel beslenme türlerine sahip kişilere de hizmet veriyor. Bu restoranda vejetaryen dostu, vegan seçenekleri, glutensiz ve helal sertifikasına sahip ürünler sipariş edebilirsiniz. Sahip olduğu başarılı şefler ile Türk ve Dünya mutfağını en iyi şekilde sunan işletme misafirlerine evlerinde gibi hissetmelerine katkı sağlıyor. Roof Mezze 360 terasından Topkapı Sarayını, Süleymaniye Camiyi, Galata Kulesini ve Boğaziçi Köprüsünü izleyebilirsiniz.

Roof Mezze 360 Nerede?

İstanbul’un en başarılı işletmelerinden birisi olan Roof Mezze 360, bir kere ziyaret edildiğinde sürekli gidilmek istenen yerler arasında yer alıyor. Eminönü yarımadasında, Sirkeci’de yer alan bu işletmeye oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Popüler bir mekan olmasından dolayı akşam yer bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle gitmeden önce aşağıda belirttiğimiz telefon numarası üzerinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Hoca Paşa Mahallesi, Hüdavendigar Caddesi No: 25 Sirkeci, Seres Old City, İstanbul 34112 Türkiye
Telefon: +90 536 418 50 25
E-Posta: roofmezze@gmail.com

P