Yemek

Reynata Ev Yemekleri & Doğal İçecekler, Ankara

Kızılay bölgesinde açılan, güzel bir işletme keşfettim. Burası uzun zamandır hizmet veriyormuş ama bana ilk kez denk gelmiş oldu. Sıcakkanlı bir ortam sunması gerçekten etkileyiciydi. Çalışanları ve işletmenin sahibi, işini bilen ve ilgili insanlardı.

Ben yemeklerini oldukça taze buldum. Üstelik Ankara’nın merkezinde, bu fiyatlara böyle güzel ve taze şeyleri yemek de kolay olmaz herhalde. Buranın müşteri profili, öğrenci ve çalışanlardan oluşuyor. Ben ezme ve salatalarını gerçekten başarılı buluyorum.

Çok merkezi bir konumda olduğu için, araç park sorunu yaşanabiliyor. Bu nedenle yakın iş yerlerinden yürüyerek gelinmesini öneriyorum.

Öğle vakti esnasında, ortamın biraz kalabalık olduğundan bahsetmeden geçemeyeceğim. Bu konudan rahatsız olmak istemiyorsanız, biraz geç ya da erken gitmenizi öneririm. Üç çeşit yemek tercih ederseniz, çorbasından etine doyacağınızın garantisini verebilirim.

Sunumları mükemmel değil, mekan biraz salaşa benziyor ama yemeklerin lezzeti için değer. Kredi kartı geçiyor ve kendinizi harika bir kafede gibi hissetmeniz için ne gerekiyorsa burada yapılıyor.

Hepinizin dikkat edeceği belki de en önemli etken olan temizlik, bu işletmenin prensipleri arasında kendine yer tutabilmiş, çalışanlar, asla temizlik konusunda şikayet almıyorlar.

İletişim ve konum bilgileri

Kızılay, Şht. Adem Yavuz Sk. No:13/B, Çankaya/Ankara
05336236818

R