Kahvaltı için arkadaşlarımla mekan ararken Ahlatlıbel tercihimiz oldu ve burada gittiğimiz mekan da Red Sport Pub. Öncelikle doğanın ortasında şık bir şekilde kahvaltı yapmak istiyorsanız burayı kesinlikle tercih edebilirsiniz. Oldukça şık bir yerde açılmış ve mekanın hem dış görüntüsü hem de iç dizaynı iştahınızı açıyor diyebilirim.

İsterseniz dışarıda ve içeride yerleri var bizim tercihimiz dış mekan oldu ve dış mekanın tasarımını da oldukça beğendiğimi söyleyebilirim.

Eleştirebileceğim bir konu menüleri olacak. Menüleri güncel değil ve siparişleriniz tam dilediğiniz gibi gelmiyor bunu da işletmeye bildirdik. Ayrıca alkol hizmeti almak isteyenler için de birçok alkol türünün bulunduğunu da söyleyebilirim.

Kahvaltı için hepimiz farklı tabaklar söyledik. Bazı ürünlerin güzel ve lezzetli olduğunu söyleyebilirim ama ben domateslerini pek de beğenemedim. Fakat genel olarak mekanın da hoşluğu sebebiyle güzel bir kahvaltı deneyimi yaşadık.

Fiyat olarak da ortalamanın bir tık üstü bir fiyatlamaya gitmiş olsalar dahi sessiz ve şehrin gürültüsünden uzak bir şekilde kahvaltı yapmak isteyenler için oldukça ideal bir yer.

İletişim ve konum bilgileri

Ahlatlıbel, Çankaya/Ankara
03124898400Red Sport Pub, Ankara