Ankara'da taze ve çok çeşit meze ve deniz mahsulü tadabileceğiniz güvenilir bir mekan arıyorsanız Rastgele Balıkçı Ankara mekanından söz etmek istiyorum. Ankara Turan Güneş Bulvarı Hollanda Caddesi üzerinde yer alan bir mekan olan Rastgele Balıkçı'ya akşam saatlerinde gittik. Mekanda saat 01:30'a kadar kaldık ve çok güzel vakit geçirdik. Eğer gece geç saatlere kadar açık bir mekan arıyorsanız Rastgele Balıkçı sizin bu isteklerinize cevap olabilecek bir yer.

Deniz mahsulleri ve mezelerini taze getiren bir mekan. Fiyat performans bakımından fiyatının ortalama ya da yüksek olduğunu söylemekte fayda var. Ancak sıcak ve taze balık yemek istiyorsanız pişman olmayacağınız bir mekan. Hem alkollü hem de alkolsüz içki imkanı sunan Rastgele Balıkçı mekanında istediğiniz şekilde balık keyfi yapabiliyorsunuz. Oturum düzeni bakımından masaların birbirine yeterince uzak olması tıkış tıkış ve dar bir alanda sıkılmadan, keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Maç izlemeyi çok seviyorum ve tüm maçları takip ediyorum. Gittiğimiz gün maçları takip edebileceğim büyüklükte ekrana sahip olan televizyonları ile rakı balık keyfimi maç eşliğinde yapmamı sağladılar. Güler yüzlü, ilgili çalışanları ve mekan sahibinin sunduğu mezeler ve salatalardan hangisini seçeceğimizi şaşırdık. Ürünleri çok lezzetli ve taze bulduk. Mekan aynı zamanda dekorasyon bakımından da konum bakımından da herkese hitap edebilecek bir yer. Hem arkadaşlarınız ile hem de aileniz ile gidebileceğiniz şık ve güzide balık restoranlarından birisi. Eğer şık ve nezih bir yerde, taze ve bol çeşitli deniz mahsulü ve mezeler ile keyif yapmak istiyorsanız Ankara Rastgele Balıkçı mekanını ziyaret etmenizi öneririm.

Konum ve iletişim bilgileri

Rastgele Balıkçı, Ankara
+90 312 441 62 62Rastgele Balıkçı, Ankara