Bar konsepti ile hizmet veren yerler Ankara’da sıklıkla
tercih edilen yerlerdir. Pub 21’de bunlardan bir tanesi.

Özellikle konuya hijyen noktasından girmek sağlıklı olacaktır. Bu tür konsept ile hizmet veren yerler her zaman hijyenik olamayabiliyor. Çok kalabalık olmaları ve sürekli sirkülasyon olması nedeni ile temizlik bu tür yerler için en büyük sıkıntı durumunda.

Ancak bu mekan temizlik ve hijyenik olma sorunun en başından aşmış görünüyor. Bu durumu içeri girer girmez fark ediyorsunuz. Mekânın lavabolarının ve iç kısmının her zaman temiz olduğundan söz edebilirim.

Sakin bir ortam ve saygılı müşteri portföyü ile dikkat çeken Pub 21 bir eğlence mekânından daha çok arkadaşlar gelip sohbet etmelik yer havası uyandırıyor. Ki bu durumda da haklı, mekânın gayet nezih bir yer olduğu açık şekilde görülüyor. Buranın bir başka dikkat çekici yönü servih hızı ve uygun fiyatlı olması. Rakiplerini aksine Pub 21 yüksek fiyatı değil gayet yerinde ve makul fiyatları benimsemiş. Yediğiniz ve içtiğinizden fazlası cebinizden çıkmıyor.

Fırında somon balığı buranın en eşsiz lezzeti diyebilirim. Eğer bu yemeği başka yerde yemiş iseniz o tadı tamamen unutun. Burada yediğiniz gerçekten harika bir lezzet olacak. Tüm yönleri ile değerlendirildiğinde Pub 21 nezih bir ortam arayanlar için tek başına ya da arkadaşlarla gidilebilecek ender yerlerden bir tanesi.

Konum ve iletişim bilgileri

Bestekar Sokak No:40/A Kavaklidere / Cankaya, Ankara 06680 Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,5 km mesafede
+90 312 419 06 29Pub 21, Ankara