Bakan herkesin ağzını sulandıran pizza fotoğraflarını Pizzaro markasının kendi web sitesinde de göreceksiniz.

Pizzaro markasının en sevilen ürünlerini arayanlar birbirinden lezzetli seçenekleri olan pizzalarla keyifli kaçamak yapabilir. Birçok şubesi bulunan restoranın farklı yorumladığı pizzanın yanı sıra tiramisu ve mozaik pasta çeşitleri en beğenilen lezzetler arasında yer alıyor. Ankara’nın kalabalık restoranları arasında bulunan Pizzaro’da uzun saatler geçirmeniz gerek kalmadan karnınızı doyurup çıkabilirsiniz.

Her Şubede Aynı Kalite

Dünyanın ünlü pizza markaları arasında olan Pizzaro dünyanın pek çok ünlü şehrinde açtığı şubelerle hizmet veriyor. Görsellerden anladığımıza göre bulunduğu ülkeye göre de pizzalarına minik eklemeler yapabiliyor. Örneğin Arap ülkelerine ait şube fotoğraflarında pizzaların üstüne konmuş kaşık kaşık kaymakları görüyor ve sanki daha çok imreniyorsunuz.

Böyle bir lezzete kim karşı koyabilir? Ülkemizde de Erzurum dahil pek çok büyük şehirde şube açan Pizzaro İtalyan mutfağının bu ünlü lezzetini layıkıyla müşterilerine sunuyor. Tabii ki online siparişler verilebilir.

Menüde bulunan Solo Pizza bu klasik lezzetin en bilinen temsilcisi sayılıyor ve fiyat açısından da gayet makul bulunuyor. Bizden katkı olarak bazı şubelerde menüye gözleme ve kahvaltı tabağı gibi çeşitlerin eklendiğini de fark ediyoruz.

Pizza restoranlarında sunulan klasik sufle tatlısına ek olarak bazı Pizzaro şubelerinde tiramisu, fırın sütlaç, profiterol, mozaik pasta gibi tatlı türlerini de yemek üstü lezzeti olarak seçebilirsiniz. Fakat genelde franchise (isim hakkı) sisteminde çalışan zincir restoranlar olduğu için şubelerin tümü bilinen Pizzaro kalitesini müşterilerine sunmakla yükümlüler.

Bütün şubelerde ayrıca hijyen ve güler yüzü servis öne çıkartılıyor. Pizzaro’dan gelen ve iştahınızın derecesine göre seçtiğiniz büyük, orta veya küçük boy bir pizzayı yediğiniz zaman neden bütün dünyada bu lezzetin çok sevildiğini anlayacaksınız.

İletişim ve konum bilgileri

Degol Cad. No:67/I | Bahcelievler, Cankaya, Ankara
03122131353Pizzaro, Ankara