Gerçek
pizza lezzetini yaşarken aynı zamanda yöresel lezzetlerler harmanlanmış pizza
çeşitlerini tatmak için Pizzarella en doğru tercih oluyor.

Pizzarella hakkında ile ilgili olarak en kayda değer özelliği İtalya’da eğitim görmüş pizza ustalarının yöresel lezzetlerle harmanladığı özel pizza çeşitleri oluyor. Ankara’da gerçek İtalyan ve yöresel pizza deneyimi dendiğinde akla ilk burası geliyor.

Burası lezzetli pizzalarının yanında görsel anlamda da insanları son derece etkileyen bir yapısı ile fark yaratıyor. Buranın fiyat politikası ile kaliteli pizza pahalı olur düşüncesi tarihe karışıyor. Burada dünya çapındaki kaliteli pizza çeşitleri son derece uygun fiyatlarla tadabilirsin. Burada pizza haricinde çeşitli fast food ve sokak lezzetlerini de aynı kalite ve lezzette tadabilirsin.

Firmanın menü çeşitliliği kişilerin aklındaki pizza çeşidine ulaşmasında oldukça yardımcı oluyor. Bu mönülerde yer alan pizza ve yan ürün çeşitleri sayesinde herkes kendi damak lezzetini en üst seviyede yaşıyor. Pizzarella menüleri ile birlikte hem dünyaca tanınmış çeşitleri hem de ülkemize has lezzetleri içeren çeşitleri bulabiliyorsunuz.

Burayı diğer işletmelerden ayıran diğer bir husus ise kişilerin pizza çeşitlerine farklı lezzetler eklemesine izin vermesi oluyor. Bu sayede kişiler kendi lezzetlerini ortaya koyma imkanı sağlıyorlar. Pizza çeşitliliği anlamında işletme en geniş ve sağlıklı menüleri sunmanın gururunu yaşıyor. Buraya gittiğim ilk andan şimdiye kadar pizzalar lezzet anlamında her zaman en üst seviyede olmasından dolayı güven anlamında da hep ilk tercihim oluyor.

Firma sabah saat 09.00’dan başlayarak saat 12’ye kadar evlere sıcak servis hizmeti de sunuyor. Firma geniş ürün çeşitliliğinin yanında birçok pizza çeşidinin bir arada sunulduğu karışık pizza menüleri ile de büyük bir beğeni topluyor. Çalışanların hepsi alanında uzman olup tüm çalışma ve hijyen belgelerine sahip oldukları görülüyor.

Firma ile ilgili genel itibari ile pizzaların lezzeti ve çalışanları ilgisini ön plana çıktığı görülüyor. Ayrıca sıcak pizza servis hizmeti de oldukça fark yaratıyor. Kaliteli, uygun fiyatlı ve güler yüzlü bir pizza ortamı için Pizzarella Ankara’nın en dikkat çekici mekanı olarak ön plana çıkıyor.

İletişim ve konum bilgileri

Cadde Öveçler, Çankaya
03124797225Pizzarella, Ankara