Yemek

Pizza Time, Ankara

Pizza söylediğim yerler arasında olan Pizza Time, aklıma hızı ile geliyor. Sipariş verdiğinizde kısa süre içinde evinizde!

Ev, iş yeri, okul gibi yerlere Pizza Time siparişi kabul ediliyor. Direkt olarak taleplerinize uygun şekilde siparişin teslim edilmesi sağlanıyor. Pizza siparişi üzerine oturtulan düzen, sorunsuz şekilde istediğiniz yere pizzaların gelmesini sağlıyor. Bakıldığında ayrıca bir servis ücreti de alınmıyor. Bu sayede avantajlı olacağınız şeklide pizza yeme imkanı bulacaksınız. Sipariş notunuzu yazarak, damak tadınıza uygun bir sipariş vererek memnun kalacağınız bir sonuç alabilirsiniz.

Dikkat ettiğim bir diğer özellik ise mutlaka sipariş notuna göre hareket edilmesi. Notun unutulması ya  da bakılmaması gibi bir durum söz konusu olmuyor. Sizin için anında sunulacak olan seçenekler olduğundan, direkt olarak istediğinizi sipariş verme imkanı var.

Evde hizmet, sipariş olarak düşünülen bir firma olduğundan mekan açısından çok daha memnun etmiyor. Daha çok hemen yiyip kalkmak istediğiniz durumlarda mekanı tercih etmeniz söz konusu olabilir. Onun dışında mekan küçük olduğundan, kalabalık olduğu zamanlarda rahat edemeyebilirsiniz. Ancak sipariş verilmesi durumunda sizi çok daha memnun edeceğinden eminim.

Lezzet konusunda da sınır tanınmıyor. En lezzetli pizzalar en özel sunumlar ile geliyor. Bakıldığında kısa süre içinde geliyor olması da sıcak bir şekilde yeme fırsatı sağlıyor. Bu şekilde hem lezzetli hem de sevdiğiniz şekilde pizza yiyebileceksiniz. Tercihinizi bu yönde yapmanız durumunda herhangi bir sorun yaşamadan.

Çeşit çok olduğundan tamamen kendi damak tadınıza göre sipariş verebilir, istemediğiniz malzemelerin ise çıkarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamamen sizin seçiminize göre hareket edilerek ve Pizza Time ile hızlı ve güvenli bir sipariş verme imkanı bulacaksınız. Değerlendirip, anında sipariş vererek siz de deneyebilirsiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Erzurum, Dumlupınar Cd. 8/C, 06590 Çankaya/Ankara
(0312) 363 22 77

R