Gerçek
pizza lezzetinin en uygun fiyatla alınacağı yer denildiğinde benim aklıma Pizza
Tat geliyor. Bu sebeple benim ilk tercihim oluyor.

Pizza Tat hakkında ilk öğrenmen gereken nokta ise, geniş pizza çeşitleri arasında karar vermekte oldukça zorlanacağın gerçeğidir. Bu sebeple orada çalışan personellerden yardım almak işini kolaylaştırabilir. Pizza çeşitlerinin kalitesi üst seviyede olduğundan dolayı her bir çeşit bambaşka lezzet patlamaları yol açıyor.

Bundan dolayı ben buradaki birçok çeşidi beğenerek yiyorum. Çalışanların bilgi birikimleri ve profesyonellikleri sayesinde sizi oldukça iyi bir şekilde yönlendirebiliyor. Bu sayede tamam tanınıza uygun olan birçok çeşidi seçebilirsiniz. Pizza hamurunun üst seviyede olması sebebiyle tüm çeşitleri tatmanızı öneriyorum. Firma bu anlamda dilimler şeklinde birçok pizza çeşidini aynı anda sunabiliyor.

Benim için lezzetli bir pizza kadar pizzanın yapıldığı ve yenildiği yerin temizlik, hijyen ve konforu da oldukça önemlidir. Ben buraya ilk girdiğim anda hijyen ve temizliğe ne kadar önem verdiklerini gördüm. Sende bunu hem çalışanlardan hem de mekanın genel görünümünden rahatlıkla anlayabileceksin.

Bura hakkında diğer bir olumlu taraf ise kendinden emin güler yüzlü ve bilgili çalışanların içeriye girdiğiniz andan itibaren size karşı pozitif yaklaşımları oluyor. Dünyada yer alan pizza çeşitlerinin tamamına yakının menüde yer alması herkesin kendi damak lezzetini bulması açısından oldukça önemli oluyor.

Ayrıca burada ülkemize ait yöresel ürünlerden hazırlanmış yöresel pizza çeşitlerini de bulabilirsiniz. Hatta işletme özel olarak pizzalarınızın içeriğinde ne olması gerektiğini seçme imkanı bile sunuyor.

Burası tüm aile dostları ve arkadaş çevresi ile gelinebilecek en leziz mekanların başında geliyor. Burayı tercih ettiğinde lezzet, güler yüzlü servis, uygun fiyat ve orijinal pizza lezzetini en üst seviyede yaşamış olursun. Restoran konumu ve otoparkı ile sizler için her şeyi düşünüyor.

İletişim ve konum bilgileri

Sakarya Cad. Inkilap Sok. Ornek Is Hani No:8 D:37 | Kizilay, Cankaya, Ankara
03124342791Pizza Tat, Ankara