Ankara Batıkent'te İtalyan mutfağının hayat bulduğu Pizza Silla oldukça nezih ve kaliteli bir işletmedir. Mekanda en çok dikkat çeken özelliklerinden birisi de açık mutfağı olması. Böylelikle siparişin nasıl hazırlandığını, mutfağın temiz olduğu kolaylıkla izlenebiliyor. Küçük şirin bir aile işletmesi olarak hizmet veren Pizza Silla pizza, lazanya, makarna gibi İtalyan mutfağının önde gelen lezzetlerini müşterilerine sunuyor.  

İtalyan mutfağı denilince akla gelen pizzadan, atıştırmalıklara, fast food ürünlerinden tatlı, salata ve kahvaltı çeşitlerine kadar menüsünde pek çok ürün yer alıyor. Sağlıklı beslenen kişiler için sunulan ürünlerden fast food tüketimini seven kişilere kadar geniş bir müşteri kitlesine hizmet verdiği anlaşılıyor.

Mekan esnek çalışma saatleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerine saat 11:30'da hizmet vermeye başlayan Pizza Silla kapanış saati olarak 00:00'ı tercih ediyor. Sıcak ve içten ortamı ile dikkat çeken Pizza Silla aynı zamanda pizza hamurunu kendisi hazırlıyor ve böylelikle standart, hazır pizzaların lezzetinden çok daha üstün bir lezzete ulaşmanı sağlıyor.

İtalyan mutfağını seviyorsan, kaliteli ve uygun fiyatlar ile istediğin ve aradığın lezzete Pizza Silla’da ulaşabilirsin. İtalyan mutfağının lezzetlerinin yanı sıra, tatlı ve içecekleri de son derecede lezzetli olan bu mekanda pek çok farklı ürünü tadabilirsin. Gerek çalışanlarının gerek mekan sahiplerinin İtalyan mutfağı konusunda bilgili oldukları hem konuşmalarından hem ortaya çıkardıkları özgün lezzetten kolaylıkla anlaşılıyor. Eğer İtalyan mutfağını seviyorsan çalışma saatleri içerisinde Pizza Silla’yı ziyaret edebilir ve el yapımı, lezzetli pizzalarını ve diğer ürünlerini deneyebilirsin.

Konum ve iletişim bilgileri

No:1A/E, Çakırlar, Turgut Özal Mahallesi, 1940. Caddesi, 06370
Yenimahalle/Ankara
(0312) 566 16 00Pizza Silla, Ankara