Pizza Sapore mekanın önünden geçerken dikkatimi çeken sıcacık bir yerdi. Bu sebeple zaten karnımın da acıkması nedeniyle bu sıcak pizzacıya girdim.

Mekan olarak rakiplerine göre küçük bir mekan olsa da sıcaklığı bakımından da bir o kadar hoşuma gitti diyebilirim. Personelin de samimi olması mekanda en beğendiğim noktalardan bir tanesi oldu.

Gündüz saati olduğu için mekan o kadar kalabalık değildi. Menü olarak da gayet beğendiğimi söyleyebilirim. İtalyan pizzalarına ilgim olduğu için az çok pizza türlerini biliyorum ve bu mekanda birçok pizza türü bulunuyor.

Pizza önüme geldiğim zaman tadının iyi olacağını hissettim. Çünkü pizzanın hamuru tam istediğim kıvamdaydı ve sos da görüntü olarak beni çok memnun etmişti.

Tercihim atomica pizza oldu ve ilk ısırıktan son ısırığa kadar yemekten çok büyük zevk aldım. Lezzet olarak Ankara'da yiyebileceğiniz en iyi pizzalardan ve İtalyan pizzasını çok iyi yapmışlar.

Menülerinin zengin olmasının yanı sıra fiyat olarak da kalitesine göre oldukça uygun olduğunu söyleyebilirim ve doyuruculuk açısından da oldukça başarılı.

İletişim ve konum bilgileri

Çiğdem, Seğmen Sitesi, Çankaya/Ankara
03122847144Pizza Sapore, Ankara