Pizza
konusunda oldukça seçici biri olarak Pizza Belle lezzeti ve kalitesi ile
bölgenin en iyi pizza firması olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Pizza Rella hakkında bilinmesi gereken en önemli bilgiler arasında fiyat performans anlamında en çok beğenilen pizza restoranı olmak özelliği yer alıyor. Özellikle kalabalık gruplar için sunulan ekstra avantajlı mönüler sayesinde gerçek pizza keyfini çok uygun fiyatlarda yaşayabiliyorsunuz.

Oldukça zor beğenen biri olarak firmanın pizza çeşitleri kalite, hamurunun inceliği ve ülkemizin damak zevkine özel hazırlanmış sosları ile birlikte beni oldukça memnun ediyor.

Marka ile ilgili en çok beğenilen bir diğer konu ise fiyatların diğer zincir pizza firmalarına göre çok daha iyi olması gösteriliyor. Fiyat uygunluğu ve kalitesi ile Eryaman bölgesinde ki her kişiye hitap ediyor. Sevdiğin insanlarla oldukça iyi vakit geçirip kaliteyi yaşamak istiyorsan Pizza Bella tamda sana göre bir yer oluyor.

Firmanın oldukça özel spesiyalleri içerisinden seçim yapmak buraya gelenlerin en çok zorlanacakları konuların başında geliyor. Firmanın sadece kendi müşterilerine özle ürettiği pizzayı kesinlikle denemeni tavsiye ediyorum.

Dönerli pizza hem ülke kültürümüzü yansıtması ve son derece yaratıcı bir lezzet olarak ön plana çıkıyor. Çalışanların oldukça özverili olduğu firmada müşteri memnuniyetinin her zaman en süt seviyede olduğu görülüyor. Bu sebeple her türlü istek ve ihtiyacınız Pizza Bella çalışanları tarafından dikkate alınıyor. 

Restoranın kalitesi ve temizliğini her yerden rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kaliteli ve lezzetli pizzaları en uygun fiyatla ve ev huzurunda yemek için en doğru yer kesinlikle burası olacaktır.

İletişim ve konum bilgileri

Cadde Öveçler, Çankaya
03124797225Pizza Rella, Ankara