İzmir'de adını duyurmuş bir mekan olan Pizza Locale aynı zamanda Ankara Ümitköy Mutlukent Mahallesi'nde hizmet vermektedir. İnce hamuru ve bol malzemesi ile pizza severlerin gönlünü fetheden Pizza Locale eşsiz bir pizza deneyimi sunuyor.

Alkol satışının da sağlandığı mekanda dilersen alkollü içecekler ile dilersen alkolsüz içecekler ile pizza keyfini katlayabilirsin. Mekan ile ilgili olarak ön plana çıkan özelliklerden birisi çay servisinin olmaması. İşletme politikası çay servisine yer vermiyor. Pizzaların lezzetinin odun ateşinde pişmesi olduğunu söyleyen mekan sahipleri aynı zamanda vegan ve vejetaryenler için de pizza seçeneklerini sunmaktadır.

 Pizza Locale aynı zamanda müşterilerine bol porsiyonlar ile pizza sunan bir işletme olduğu için menülerinin son derecede doyurucu olduğunu söylemek mümkün. Pizza bakımından küçük, orta, büyük boy gibi pek çok farklı seçenek sunulduğundan istediğin pizza ebadını seçebilirsin.

Eğer kalın hamurlu, hazır pizzalardan hoşlanmıyorsan daha özgün bir lezzete sahip, bol porsiyonlar ile yiyebileceğin bol malzemeli pizzalar sunan bir pizzacı arıyorsan Ankara Pizza Locale mekanını tercih edebilirsin.

Konum ve İletişim Bilgileri

2432 cad. A Blok 97/A No:24 Mutlukent Mah., Ankara Türkiye
+90 312 236 27 37

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Pizza Locale, Ankara