Hem Ankara Balgat Huzur Mahallesi adresindeki yerinde hem de online siparişlerde hizmet veren Pizza Livorno ile gerçek İtalyan lezzetini keşfedin.

Pizza Livorno son derece özel olan İtalyan lezzetlerini her yerde yaşamak isteyenlere hitap etmiyor. Çünkü sadece Ankara Balgat’ta hizmet veriyor. ODTÜ öğrencilerinin sık sık uğradığı mekanda Ananaslı pizza meşhur. Birçok kişinin eleştirdiğinin aksine hamuru klasik pizza hamuru. Herkes için önemli olan bir lezzet imkanı sunan Liovorno, ekonomik fiyatları ve paket servis avantajıyla dikkat çekiyor.

Livorno’nun Adı ve Tadı

Başlangıçlar, ekonomik menüler, küçük, orta ve büyük boy pizzalar, sandviç çeşitleri, soğan halkası veya elma dilim patates gibi çeşitlerden oluşan yan ürünler, tatlılar ve içecekler şeklinde menüsünü düzenleyen Pizza Livorno haftanın her günü sabah 11:00’dan gece 00:55’e kadar hizmet veriyor. Finallere hazırlanan öğrencilerin bir gece ziyafeti olarak sık sık Pizza Livorno’yu aradıklarını tahmin etmek güç olmasa gerek. Ayrıca çeşitli indirim, parapuan ve kampanya fırsatlarından tüm müşteriler yararlanabilirler. Telefona indirilen mobil uygulamalar ile daha kolay sipariş verilebilir.

Nacho ve Sicilya pizzayı denedim, güzel ve incecik bir hamurdu, üzerindeki malzeme boldu, çok tazeydi, yeniden acıkmayı bekliyorum diyen bir yorum Pizza Livorno hakkında en gerçek değerlendirmeyi verecektir. Gönderim bölgeleri listesinde ise Ankara’nın pek çok yeri vardır. Gençleri aç bırakmak yapılacak şey değildir. En hızlı biçimde pizzalarını ulaştırmaya da söz verilmiştir. Her siparişte kazanılacak % 10 para puan ile ilk siparişte verilecek % 10’luk indirim fırsatından ayrıca bahsetmek gerek. Her siparişte kazanılacak % 5’lik indirimi de gençlerimiz hiç unutmuyor.

İtalya’nın Toscana bölgesinde, gezilip görülmeye
değer turistik yerler arasında her daim sayılan Livorno şehri şimdi ismini
pizza dünyasında da yaşatıyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Huzur, 7/C, 1218. Cd., 06520 Çankaya/Ankara
(0312) 473 66 12Pizza Livorno, Ankara