Çankaya’da
yer alan Pizza İl Forno için tecrübem son derece fazla. Neredeyse tüm
yiyecekleri tattım diyebiliriz.,

Mekana gitme amacımda ilk sırada yer alan lezzet. Geçtiğimiz günlerde de ziyaret ettiğimde, ilk gün ki gibi lezzetin devam ettiğine şahit oldum. Son dönemde arkadaşlarımın yorumu, aynı lezzetin kalmadığı yönünde; ancak gittiğimde Pizza İl Forno için kötü bir tecrübe yaşamadım. Genel olarak tercih ettiğim pizzalar var.

Pizza seçenekleri çok. Tamamen dilediğiniz, damak zevkinize göre bir seçim yapmanıza fırsat tanınıyor. Bunu değerlendirmeniz durumunda, siz de lezzetli bir pizza yiyebilirsiniz. Pizza dışında, aslında mekanın en önemli özelliği menüde size çok sayıda seçenek ile hizmet vermesi.

Sönmeyen lezzetin ateşi sloganı ile yola çıkmış olan Pizza İl Forno özel ateşte pişirilen pizza, et gibi hemen hemen her lezzet için eşsiz bir sunum yapıyor. Tamamen müşterilerin sağlığına uygun olan, benim de çoğu zaman tercih ettiklerim arasında sağlıklı tabaklar var. Siz de önerebilirim. Izgara tavuk göğsü, Izgara Teriyaki Tavuk gibi seçenekler var. Bu lezzetler özellikle spor yaptığınız dönemlerde sizin için iyi olabilir.

Pizzası ile meşhur olan bir yer için pizza yememek olmaz. Bakıldığında en geniş şekilde pizza menüsü olduğunu göreceksiniz. Pizza il Forno pizza kapsamında sunulacak olan çok sayıda seçenek var. Klasik pizza adı altında sunulan pizzalar için malzeme seçimi konusunda çok sayıda seçim yapma hakkınız olduğunu göreceksiniz.

Bunun dışında sizin için uygun olan çok sayıda seçenek de olabilir. Etli pizzalar, extra soslu pizzalar gibi pizzalar da benim sık sık tercih ettiklerim arasında. Ancak tamamen kendi damak zevkinize göre bir seçim yapmanızı öneriyorum.

Lezzet konusunda aşmış olan bir mekan olduğundan, tereddüt etmeden tercih ettiğim bir yer. Baktığımda sosyal medyada da aktif olduklarını görüyoruz. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar da mekanın geniş ferah ve huzurlu olduğunu gösteriyoruz.

Son dönemde eski lezzet yok dedikodularının doğru olmadığını görmek açısından sizin de yeniden ziyaret etmenizi öneriyorum. Geniş bir mekanda keyifli bir yemek Pizza il Forno ile  olacaktır. Sosyal medya üzerinden de çalışmaları takip ederek, direkt inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Seçim tamamen sizin.

İletişim ve konum bilgileri

Yıldızevler, 720. Sok. 2/B, Çankaya/Ankara
03124401767Pizza İL Forno, Ankara