Pizza
house, sadece aklınıza pizzanın geldiği bir mekan değil. En azından benim için
öyle. Aklıma enfes çorbası geliyor.

Menüde çorba var ve sipariş için de uygun. Pizza House evlere de hizmet verdiğinden, çorba ve menüde yer alan diğer yiyecekler için de sipariş verilebiliyor. En sevilen çorbası mantar çorbası. Çok sayıda kişinin de bu çorba hakkında lezzet konusunda 10 numara yorumları görülüyor.

Enfes bir lezzet için tercihiniz sağlıklı bir çorbadan yana olabilir. Çorba dışında, köfteler ve diğer lezzetler de ilgi çekiyor. Tamamen kişinin damak zevkine göre seçim yaparak yemek sipariş edebilirsiniz.

Elbette
mekan konusunda da arkadaşlarınızla, ailenizle gidebileceğiniz rahat ve ferah
bir mekan olduğunu söyleyebilirim. Bu sayede sizin de rahat bir şeklide yemek
yiyebileceğiniz, arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz bir alan olduğunu
söyleyebiliriz. Uzun zamandır hizmet veren bir mekan olduğundan, bu anlamda
çizgisini hiç bozmamış olması da beğendiğim özellikleri arasında. Hem rahat bir
ortam hem de lezzetli yemekler sizlere sunuluyor.

Pizza House için ana yemek pizza ise daha önce belki de tatmadığınız lezzette bir pizza yiyeceksiniz. Farklı çok sayıda seçenek olduğundan, bu alanda seçiminizi yaparken de sorunsuz bir şeklide damak zevkinize göre hareket etme imkanı bulacaksınız.

Lezzetli olan bu pizzaların en steril koşullarda üretilmesi ise son derece memnun ediyor. Rahat bir şekilde sipariş vermek ya da mekana gitmek, rahat bir şeklide yemek sizlere için sunduklarımız arasında. Dilediğiniz gibi hareket ederek, mekanı ziyaret ederek siz de yiyebilirsiniz.

Mutlaka tatmalısınız dediklerim arasında sandviçler ve tatlılar da var. Hiç bıkmadan yiyeceğini söyleyen arkadaşlarım olduğundan, bu alanda son derece iddialı olduklarını düşünüyorum.

Hemen hemen her şey mükemmel olduğundan, seçim yapma  konusunda zorlanabilirsiniz. Zaman zaman deneyerek, mekanı ziyaret ederek birkaç deneyim ile bu alanda hayal ettiğiniz gibi bir yemek deneyimi yaşamak da mümkün olacak.

Fiyat konusunda ise son olarak piyasaya göre son derece uygun olduğunu söyleyebilirim. Öğrencilerin de zaman zaman tercih ettiği pizza house lezzeti kaçırmayın.

İletişim ve konum bilgileri

Koru, Koru Mahallesi, Köknar Sk. D:Sitesi No:9, Çankaya/Ankara
03122402494



Pizza House, Ankara