Deniz ürünleri ve meze konusunda oldukça seçici biri olarak Pilaki restoranın kalitesi ve lezzeti ile sizin için en iyi seçenek olduğunu öneriyorum.

Pilaki hakkında bilinmesi gereken en önemli husus mezelerin çeşitliliği, güler yüzlü servis ve ortalamanın altındaki fiyat anlayışı oluyor. Özellikle kalabalık gruplar için sunulan avantajlı menüler sayesinde hem arkadaşlarınız için unutulmayacak bir gece yaşatırken uygun fiyatlarla bütçeniz kesinlikle sarsılmıyor. Beğeni anlamında oldukça titiz biri olarak balı ve meze çeşitlerinin kalitesi, tazeliği ve başka hiçbir yerde görmediğim özel meze çeşitlerinin olması beni son derece mutlu ediyor.

Mekan ile ilgili en çok ön plana çıkan bir diğer husus ise fiyatların diğer yerlere ve sunulan menülere göre son derece tatminkar olması oluyor. Fiyat uygunluğu ve kalitesi ile farklı gelir gruplarından insanlara rahatlıkla hitap ediyor. Burası balık restoranlarının pahalı olur algısını tamamen yıkıyor. Burada sevdiğin insanlarla leziz yemekleri yerken oldukça keyifli zaman geçiriyorsun. Firmanın oldukça özel meze ve deniz mahsulü ürünleri içerisinden seçim yapmak burada ki en önemli sorunların başında geliyor. Firmanın sadece kendi müşterilerine özel olarak sunduğu meze çeşitlerini denediğinizde buranın kesinlikle müdavini olacaksınız.

Hardallı levrek marin, barbun, lagos, ıspanak kökü kızartma, kalamar dolma, karides güveç ve sıcak atom buranın en lezzetli ve popüler ürünleri arasında yer alıyor. Çalışanların güler yüzlü ve işini oldukça sevdiği restoranda servis kalitesi sayesinde insanlar yemeklerinin lezzetini tam olarak alabiliyor. Restoranın kalitesi ve temizliğini sayesinde tüm değer verdiğiniz kişilerle gelebilirsiniz. Kaliteli ve lezzetli deniz mahsulleri ve mezeleri ile en uygun fiyatları burada sorunsuz bir şekilde bulacaksınız.

Konum ve iletişim bilgileri

Pilaki, Ankara
+90 532 212 82 93Pilaki, Ankara