Gerçek
pizza hamuru ile birlikte Türkiye’nin en lezzetli pizza soslarını bir araya
getiren Pasaport pizza benim için pizza denince aklıma gelen ilk marka oluyor.

Pasaport Pizza hakkında en dikkat çekici nokta sunduğu kampanyalar ile gerçek pizza keyfini başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla sunmasıdır.  Burada aklınıza gelebilecek tüm pizza çeşitlerini ve sadece ülkemize has lezzetlerle yapılmış özel ürünleri bulabilirsiniz.

Burası pizza çeşitleri ve lezzeti kadar ambiyans olarak da dostlarınla iyi bir zaman geçirebileceği bir mekan olarak ön plana çıkıyor. Fiyat politikası ile burası gerçek pizza severlerin ilk uğra durağıdır. Ben kendi bütçeme en uygun lezzetleri burada rahatlıkla bulabiliyorum. Bu sebeple burayı tercih etmeni ve yöresel lezzetlerle yapılmış pizza çeşitlerini denemeni öneriyorum.

Burada ülkemizin her yöresine ait pizza çeşitlerini bulabilirsin. Bunlar arasında Kapadokya ve Kaburga Füme çeşitlerini kesinlikle denemenizi öneriyorum. Firmada son derece geniş pizza çeşitlerinin yanı sıra salata, tatlı ve çeşitli ek lezzetleri de bulabilirsin. Pasaport Pizza avantajlı menüleri ile yüzde 50’ye varan indirimlerle Ankara’nın en lezzetli pizzalarını tüketebilirsiniz.

Buraya ilk gittiğim andan itibaren çalışanların sıcak ve ilgili tavrı sayesinde son derece tatminkar bir şekilde karnımı doyuruyorum. Ayrıca pizzalara özel olarak ürün ekleme ve çıkarma noktasında firma oldukça esnek davranıyor. Buraya gittiğinde gerçek bir pizza deneyimi yaşarken servis kalitesinin de önemini anlamış oluyorsun.

Firma tarafından sunulan ürün çeşitliliği sayesinde farklı yaş ve sosyal çevreden gelen herkes için seçme imkânı sunuyor. Sunulan çeşitlilik sayesinde etrafında ki herkesi burada rahatlıkla ağırlayabilirsin. Burasını lezzeti kadar temizlik anlayışı ile de öneriyorum.

Benim için firmaların lezzeti kadar hijyeni de oldukça önemli olduğundan burası benim bu 2 tercihimin üst seviyede karşıladığı için sana da öneriyorum.  Konumu itibari ile herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir yerde olması burasının diğer bir tercih sebebi oluyor.

Dünyanın ve ülkemizin en dikkat çekici pizza lezzetlerin en konforlu ve sağlıklı ortamda tüketildiği Pasaport Pizza şehrin yükselen yıldızı olarak dikkat çekiyor.

İletişim ve konum bilgileri

Beştepe Mh, Dumlupınar Blv. No:6, Yenimahalle/Ankara
03122190567Pasaport Pizza, Ankara