Pizza dünyasının ünlü markası Papa John’s bugün için tüm dünyada beş bine yakın şubesinde hizmet veriyor.

Pizza kültürü son derece gelişmiş olan kişiler Papa John’s Pizza’yı yakından tanımaktadır. Özellikle ABD merkezli olan firma Türkiye’nin her yerinde şubeleri bulunan bir işletme. Pizza sipariş ederken en bol seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Hürrem pizza gibi geleneksel pizzalar yaratan mekanda ozza üzerine suflenizi de sipariş edebilirsiniz.

Papa Pizza Dendiği Zaman

Daha iyi malzeme, daha iyi pizza sloganıyla çalışan Papa John’s şubelerini bugün İstanbul, Ankara, İzmir gibi ülkemizin büyük şehirlerinde ve ünlü turistik merkezlerinde görebilirsiniz. Hazır pizza sektörünün en bilinen markaları arasında olan ismin ürünlerine aynı zamanda online yemek siparişi verilen siteler üzerinden de ulaşılabilir. Örneğin artık ağzının tadını bilenler tarafından bir klasik kabul edilen Papa John’s büyük boy karışık Papa Pizza siparişi 39.90 liradır ve on dilime kadar çıkabilen büyüklüktedir. (Standart ölçü sekiz dilimdir.)

Papa Pizza nefis bir yemek için akla gelecek en iyi fikirler arasındadır.  Kendi özel pizza sosu ile kaplanmış çıtır hamur üzerinde sıralanan mozzarella peyniri, sucuk, sosis, taze mantar, mısır, siyah zeytin, yeşil biber, domates gibi lezzetlerin ağız sulandıran birlikteliğine kim hayır diyebilir? ABD’nin Kentucky eyaletinde Jeffersontown merkezli kurulan Papa John’s 1984 yılından beri faaliyettedir ve bizim ülkemizde de pizza denince en başta akla gelen isimler arasındadır.

Bir Papa John’s menüsünde başlangıçlar olarak peynirli çubuk, elma dilim patates, tavuk kanadı gibi lezzetli atıştırmalıkların yanında ağızda eriyen nefis çikolatalı sufleyi tatlı olarak göreceksiniz. Sarımsak sosu, BBQ sos, acosos ve ballı hardallı sos ise yemeğinizi daha da lezzetlendirecek.

Konum ve iletişim bilgileri

Alacaatlı Cad. 3316. Sok. No: 2 Çayyolu, Yenimahalle, Ankara Türkiye
+90 312 238 22 14Papa John’s, Ankara