Farabi’de köşe başında sıcacık bir mekân.
İşletmecisinin de mekânda olduğu kadar aynı sıcak ve samimi haliyle size huzurlu bir ortamda bulunma fırsatı veriyor âdeta.
Faaliyete geçtiği günden itibaren birbirinden farklı kahve çeşitlerini, kahvenin ve kahveciliğin popülaritesini her geçen gün arttırarak insanlara hizmet sunmayı kendilerine hedef edinmişlerdir.

Son zamanlarda rastladığımız her mahallede hatta her caddede karşımıza çıkan butik kahve işletmelerini biliriz. Pangea Coffee House ise butik kahve olmasının yanında Türkiye’de kahvenin belli standartlarının dışına çıkarak renkli ve özelleştirilen sunumlarıyla beraber "üçüncü nesil kahvecilik" olarak hizmet veriyor. Yani müşterilerini üçüncü nesil kahvecilikle buluşturuyor.

Kafeye gelen müşterilerine sadece kaliteli ve özgün kahveler tatması için çalışıyorlar âdeta.
Dünyanın farklı yerlerinden aldıkları kahve çekirdekleri ile tamamen müşteri odaklı düşünüp, farklı tat ve lezzetleri sizlere deneme fırsatı sunarak yapılan en ufak işleme bile dikkat edip, tat konusunda oldukça hassas olan bu kafenin içinde zengin içerikteki birbirinden farklı tatları mutlaka denemelisiniz.

Ayrıca insan odaklı işletmeler dışında hayvan dostu bir mekân. Hayvan sever müşterileri gibi çalışanlar ve işletmecileri de bir o kadar hayvanlara değer veriyor. Yani bir kahve içmek için dahi kediniz veya köpeğinizle rahatlıkla gidebileceğiniz mekân.

Küçücük bir mekân olmasına rağmen bahçeye atılan sandalyelerle yol kenarında içilen kahve bile ayrı bir huzur verecektir.

Çalışanların hizmet anlayışı, samimi ve profesyonel tutumlarıyla kendinizi daha içten bir ortamda bulduğunuz bu mekâna her daim farklı lezzette deneyimler kazanmak için ve kendinizi eğer bir kahve sever ya da farklı tatları denemek amacıyla bir mekânda görmek istiyorsanız mutlaka bu şirin kafeye uğramalısınız.

Konum ve İletişim Bilgileri

Farabi Sk. 48/A Güvenevler Mahallesi, Ankara 06690 Türkiye
Anıtkabir noktasına 3,6 km mesafedePangea Coffee House, Ankara