Açlık zilleri çaldığında bekleme yapma diyen P1 Pizza yerel bir marka olarak pizza severlerin hayatına 2016 yılında katıldı.

Pizza tutkunlarının tanıdık bir lezzet sunan markası P1 Pizza ile aradığınız her şeyi kolayca bulmanız hiç de zor olmayacak. Misket köfteli pizza denediniz mi bilmiyorum ama buradakini mutlaka denemelisiniz.

Mükemmel bir lezzet olmasının yanı sıra yerel bir lezzete dönen misket köfteli pizza favoriler arasında. Ankara’da hizmet veren restoran ev ve iş yerlerine paket servis yapıyor.

Yerel Markanın Tanıdık Lezzetleri

Ankara Hüseyingazi Bostancı Mahallesi adresinde hizmet veren P1 Pizza aynı zamanda online sipariş sistemi ile de çalışıyor. Menüsünde bulunan yirmi farklı lezzet çeşidinde yüzde yüz kaliteli malzeme kullanarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyor. Mekanımızda istediğiniz zaman hijyen kontrolü yapabilir, bizi denetleyebilirsiniz sözü kendinden emin olmanın bir göstergesi.

Klasik pizza türlerinin yanında menüsünde olan etli pizza, sebze ağırlıklı Ege Güneşi Pizzası ve acılı misket köfteli pizza çeşitleri spesyaller olarak denenebilir. Soğan halkası, parmak patates ve sufle ise yemeğinizi baştan ve sondan tamamlayacak diğer lezzetler.

Firmanın kendi web sitesinde kullanılan ürün fotoğraflarının tamamının kendilerine ait olduğunu ise altını çizerek belirtiyoruz. Açılan hamurun inceliği, hamurda ve soslarda zeytinyağından başka bir yağ çeşidinin kullanılmadığı sağlıklı beslenmeye meraklı misafirler için ayrıca açıklanmaktadır.

Bu yüzden açlık zillerini içinizde duyduğunuz zaman güvenle P1 Pizza’ya gidebilir veya telefon siparişi verebilirsiniz. Sonrası tatlı bir doygunluk hissi olacak, ziller bir sonraki sefere kadar susacak.

Hüseyingazi, Altındağ, Karapürçek, Doğantepe, Ulubey, Başpınar gibi pek çok semte paket servisi gönderebilen P1 Pizza Mamak ilçesi ve civarının en tanınmış yerel pizzacısıdır. Her gün açıktır ve açlık zilleri çalanları güler yüzlü hizmet anlayışıyla beklemektedir.

İletişim ve konum bilgileri

Çamlık, Bostancık Cd. 323/B, Altındağ/Ankara
03123766263P1 Pizza, Ankara