Yemek

Özler Döner, Ankara

Döneriyle meşhur olan Ankara’da bu işi en iyi yapan yerlerden bir tanesi de Özler Döner. Birçok şubesine gitmiş olduğum Özler Döner’in bu kez de Keçiören şubesine gittim. Öncelikle buraya gidecek arkadaşlara güzel bir döner ziyafeti yapacaklarını söyleyebilirim. Menüsünde döner ürünleri hariç pek çok ürünleri bulunmuş olsa da benim her zaman tercihim burada döner ürünleri olmakta.

Özellikle ucuz et dönercilerin çoğaldığı bu zamanlarda kaliteli bir et döner yemek iyice zorlaştı. Bu sebeple menüde pek çok şey olmasına rağmen tercihim pilav üstü et döner oldu. Servis olarak gayet hızlılar ve hem pilav hem döner oldukça lezzetli ve bu mekanda oldukça iyi gidiyor.

Eğer yemeğin üstüne tatlı yemeden olmaz diyenlerdenseniz burada size önereceğim tatlı kadayıf olacaktır. Sıcak bir şekilde ikram edilen ve üzerinde toz fıstıklarla servis edilen kadayıf en az döner kadar başarılı ve diğer şubelerinde olduğu gibi bu şubesinde de oldukça lezzetli. Bu sebeple Özler Döner’e geldiğim zaman kadayıfa mutlaka yer ayırıyorum.

Güzel bir öğlen ve akşam yemeği yemek istiyorsanız sevdiklerinizle ya da tek başınıza gelip oldukça memnun olacağınız bir mekan. Çalışanların ilgisi de son derece yüksek ve soracağınız tüm sorulara sıkılmadan cevap verebiliyorlar. Ayrıca fiyat olarak da bu tarz başarılı dönerciler için ideal bir fiyatlamaya gidilmiş ve lezzetine bakacak olursak fiyatı kesinlikle geri planda kalıyor.

İletişim ve konum bilgileri

Aşağı Eğlence, Etlik Cd No:44, Keçiören/Ankara
03123219728

R