Arkadaşlarla hafta sonu güzel bir kahvaltı yapmak için bu haftaki tercihimiz Otto Lounge oldu. Dekor olarak oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmış ve mekanın içi oldukça ferah. Bu sebepten dolayı kalabalık bir mekan olsa dahi sesler birbirine karışmıyor ve güzel bir sohbet eşliğinde kahvaltı yapma şansını elde ediyorsunuz.

Menüyü incelediğim vakit fiyatların ortalamaya göre biraz daha yüksek olduğunu söylemem mümkün. Fakat mekanın yeri bakımından da şaşırmadığımı söyleyebilirim civarındaki yerlere göre fiyatını normal buldum.

Menü içeriği oldukça zengin sadece kahvaltı değil günün her öğünü için kalabalık gruplarla gelebilirsiniz ve herkesin damak tadına uygun yiyecekler menüde mevcuttur.

Kahvaltı olarak Van kahvaltısının çok övülmesi sebebiyle tercihimiz Van kahvaltısı oldu. Daha önce birçok kez Van kahvaltısı deneyimi yaşadığım için kahvaltı içeriğinin oldukça zengin olduğunu söyleyebilirim.

Ayrıca kahvaltı ürünleri oldukça taze duruyordu ve hepimiz de bu konuda hem fikir olduk. Ayrıca doyuruculuk bakımından da oldukça zengindi ve tıka basa doyduk diyebilirim.

Ayrıca buraya bir gün nargile için de gelmek için sözleştik. Birçok nargile çeşidi bulunuyor ve konsept olarak klasik nargile kafelerdeki nargilelerden de oldukça başarılı gözüküyor.

Aynı zamanda çalışanların ilgisi de oldukça yerinde. Hafta sonu geldik ve mekan oldukça kalabalıktı buna rağmen mekanın temizliği, siparişlerin ergen gelmesi gibi durumlardan da bizim için geçer not aldı ve güzel bir şekilde kahvaltımızı yaptık.

İletişim ve konum bilgileri

Kızılırmak Mahallesi, Evleri No: 25/a Hayat Sebla, Muhsin Yazıcıoğlu Cd., Çankaya/Ankara
03124735551OTTO Lounge, Ankara