Tunalı Tunus caddesinde hizmet veren bir mekân.
"Hazla ve hızla okunan dergi" hedefi ile 1996 yılından beri sırasıyla; Öküz, Hayvan ve 2013 yılında ise son olarak "Maksat yeşillik olsun" sloganı ile yayına başlayan OT dergisi  köklü bir gelenektir. Bu dergi kök olarak kendine mizah ve edebiyatı konu alan, dallarını ise siyasetten futbola, sokaktan müziğe hayata dair hiçbir konuda yabancı kalmayarak, ilerleyen, ülkede sözü geçen herkesle bir araya gelebilme, konuşma cesareti veren ve gelişen bir dergidir. Bu sayede de  OT’un bu duygu ve konularını hedef almış kafeler açması da amaçları arasındadır ve bu amaçlar doğrultusunda çeşitli yerlerde kafeler açmışlardır.

Amaçları doğrultusunda tüm okur ve yazarların, onların yakınları ve arkadaşlarının hatta birçok insanın bir araya gelip hoş sohbetler ettiği güzel vakit geçirdiği bir mekân.
Ayrıca kafelerinde düzenledikleri okur ve yazarların katılımlarıyla oluşan söyleşi ve imza günleriyle de "Maksat muhabbet olsun" amacıyla açılmış olan yerin insanlarına yakın ve samimi oluyorlar.

Mekân hem yemek yemek hem sohbet etmek bütün bunların üstüne inanılmaz vakit geçirebileceğiniz Tunalı bölgesinde en ideal bir yer.
Zengin içerikli, leziz geniş ve bir o kadar da doyurucu menüleriyle, çalışanlarının sizlere ilgili ve güler yüzlü yaklaşımıyla da son derece güzel bir işletme.

Konum ve İletişim Bilgileri

06330, Ankara
TürkiyeAnıtkabir noktasına 2,7 km mesafede
+90 312 466 27 20OT Cafe, Ankara