En başta içeri girer girmez, gerek çalışanlar olsun gerek iş yeri sahibi olsun size çok yoğun hürmet gösteriyorlar. Bu durum da doğal olarak müşteri memnuniyetine yansıyor. Buranın değinilmesi gereken pek çok noktası var özellikle bir şeye dikkat çekmek gerekiyor ki o da yemek öncesi masaya getirilen ikramlar.

Osmanoğulları Pide & Kebap Izgara restoranı siparişler verildikten sonra masayı adeta ikramlar ile donatıyor. Bu ikramlara kendini kaptırırsanız ana yemeği yiyemeden doyabilirsiniz. Bununla birlikte ayrıca pide çeşitlerine de göz atmanızda fayda olacaktır. Zira pidelerin de harika bir tadı olduğunu belirtmek isterim.

Yemeğinizi yediyken sonra garsonlarda rica etmeniz durumunda çay ve kahve servisi de burada müşterilere ücretsiz olarak sağlanma. Böylece yemekten sonra kısa bir keyif yapma şansını yakalamanız söz konusu.

Lezzetli pide ve kebapları, sınırsız ikramları, cana yakın çalışanları ve sıcakkanlı işletmecisi ile Osmanoğulları Pide & Kebap Izgara Ankara’ mutlaka gidip görmeniz gereken yerlerden bir tanesi.

Büyük porsiyonları ve gerçekten verilen paranın hakkının alındığının hissedileceği lezzette ürünler burada geçirilen zamanın boşa harcanmadığını size kanıtlayacaktır.

Konum ve iletişim bilgileri

Bağlıca Mahallesi, Mermeroğlu Caddesi, 46/b/1, Ankara 06790 Türkiye;
+90 530 182 23 46

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Osmanoğulları Pide & Kebap Izgara, Ankara