Yemek

Orta Dünya Cafe, Ankara

Ankara’nın gözde ilçelerinden Kızılay’da bulunan Orta Dünya Cafe, nezih temiz ve kaliteli personelleriyle, lezzetli menüleriyle Kızılay’ın gözde mekanlarındandır. Gün içerisindeki koşuşturmacanın ardından fırsat bulup ta bir kahve molası vermek istediğinizde gelinebilecek, gerek konumuyla gerekse güler yüzlü çalışanlarıyla tavsiye edebileceğim favori mekanımdır kendileri..

İçeri girdiğiniz andan itibaren, mekanın şirin atmosferi ve çalışanlarının güler yüzlülüğü sizi mekana çekmeye yetiyor. Sadece çalışanlar tarafından değil mekanın işletmecisinin güler yüzlü ve sıcak oluşu kendinizi evinizdeymiş gibi hissettiriyor.

Genellikle bir mekanı keşfetmek, ve tavsiye etmek istiyorsam öncelikle benim için önemli olan hijyen ve temizlik hususunda nasıl olduklarıdır. Orta Dünya Cafe’de böyle bir şüpheye hiç düşmedim. Zira Cafe’nin temizliği ve hijyen anlayışı gayet yerinde olan bu mekanda gönül rahatlığıyla eşinizle dostunuzla yemek yiyebilirsiniz.  Özellikle buranın bana göre en lezzetli yemeğidir Rohan steak mutlaka denemelisiniz. Sıcak şarapla beraber denendiğinde keyifli ve lezzetli bir akşam yemeği yemiş olursunuz. Meksika mutfağının çeşitli lezzetlerini bu mekanda deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca personellerin hızlı servis yapmaları mekana ayrı bir güzellik katıyor. Personellerinin hızlı, sunumlarının iyi olması ve fiyatlarının ekonomik olması bu mekanın dolup taşması için önemli kriterlerdir. Burada iki kişi ortalama 60TL gibi bir meblağ ile kalkabilirsiniz.

Kızılay’ın en keyifli mekanlarındandır. Konumu açısından da iyi bir yerdedir. Sinemada keyifli bir akşam geçirdikten sonra bir kahve içmeye uğranılabilecek ideal mekandır. Bu arada kahveleri oldukça iyidir.

İletişim ve konum bilgileri

Çankaya, Hatay Sk. 15/B Çankaya/Ankara
03124192287

R