Keçiören civarında iyi bir dönerci bulmak son zamanlarda oldukça zor. Ama Onur Kuzu Döner bu anlamda algıları tamamen yıkmış gibi duruyor. Döner dediğimiz zaman aklımıza tavuk ya da sığır etinden yapılmış standart dönerler gelebilir. Bu dönerci kuzu dönerini Ankara ile kavuşturarak farklı bir konsepte imza atmış görünüyor.

Mekânın orta boyutlarda bir dönerci olduğundan söz etmem gerekiyor. Küçük bir yapısı olmasına rağmen kullanılabilir alanı geniş ve oturma yerleri oldukça rahat. İçeri girer girmez kuzu etinden yapılma dönerin kokusu burnunuza geliyor.

İçeri girip masanıza oturduğunuzda sizinle ilgilenecek güzel yüzlü bir çalışan ile karşılaşıyorsunuz. Servis anlamında hayli hızlı bir yer burası. İçeri kısmın temizliği göze çarpan bir diğer detaylardan.

Her an hızlı ve güler yüzlü hizmet buranın tercih edilmesinde önemli bir etken olduğu gerçek. Ayrıca dürümünü evde yemek isteyen kişiler için paket servisi de olan bu yer olağanüstü bir paket servisi hızına sahip dersek yerinde olur.

Onur Kuzu Döner sunmuş olduğu büyük porsiyonlar ile takdir topluyor. Masanıza gelen dürümün sizi doyuracağından emin olabilirsiniz. Kuzu dönerini lezzeti ise başka bir cezp edici taraf tabii ki.

Burası hem lezzetli dönerleri hem de hızlı servisi ile Keçiören tarafına yolu düşen kişiler için mutlaka aklınızın bir köşesinde durması gereken mekânlardan biri. Mutlaka uğrayın.

Konum ve iletişim bilgileri

Aşağı Eğlence Mah., General Dr. Tevfik Sağlam Cad. No: 97/C Keçiören, Ankara Türkiye
Anadolu Medeniyetleri Müzesi noktasına 4,7 km mesafede
+90 535 850 58 98Onur Kuzu Döner, Ankara