Yemek

Omsed, Ankara

Bir fırın kafe olan Omsed, kendi yaratmış olduğu konsept, ekmek ve pasta çeşitleri, çikolata, tatlı, kahvaltı, odun ateşi ile pişirilen vazgeçilmez sıcak simiti ile ivme yakalamayı başarmıştır. Kısacası pastane, fırın, çikolata mağazası ve kafe konseptlerini tek bir çatı altında toplayarak Fırın Cafe olgusunu oluşturmuşlardır.

Sabah kahvaltısı ile bilinen Omsed, aynı zamanda Türk ve Dünya mutfaklarından oluşan geniş bir menü repertuarına sahiptir.

24 saat hizmet veriyor olması da Omsed’in avantajlarından biridir.

Aynı zamanda yıllar içerisinde sunduğu hizmet ile müşteri güvenini ve memnuniyetini kazanan Omsed, şarküteri bölümü de bulundurmaktadır. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelmiş olan zeytin, peynir, salam, sosis, sucuk gibi çeşitli doğal, kahvaltı için vazgeçilmez tedarikleri vardır.

Yemekleri de kahvaltısı kadar güzel olan Omsed’te özellikle Cağ Kebabını denemenizi tavsiye ederim. Personeller tarafından çeşit çeşit yemeklerle donatılan masadaki her şeyden az da olsa mutlaka tadılmalı.

Mekan düzeni sade ve temizlik özeni iyi derecededir. Lavabolar kullanıma uygundur.

Personeller de bir o kadar güler yüzlü ve hizmet memnuniyeti sağlama çabası içerisindedirler. Servisler hızlı gerçekleşiyor.

Üst katında bulunan geniş performans salonu sayesinde toplu kahvaltılar, yemekler, eğlenceler ve hatta konferanslar düzenlenebilir.

Ayrıca bir teras katı da bulunduran Omsed, yine bu kata da çeşitli organizasyonlar ve eğlenceler düzenlemek için ideal bir yer.

Çocuklu aileler için ise çocuk eğlence alanı bulundurması Omsed’i özellikle çocuklu aileler tarafından tercih sebebi yapıyor.  Siz rahatça yemeğinizi yerken çocuklarınız üst kattaki oyun alanında eğlenceye doyamayacak.

Fiyat ve sunulan seçenekler karşılaştırıldığında, fiyat-performans değeri açısından uygun bir mekandır.

Konum ve İletişim Bilgileri

Ergazi Mahallesi 1695. Cadde No:34 Batıkent, Ankara Türkiye
+90 444 3 926

R