Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunları için hizmet veriyor olan ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Tesisi sahip olduğu yeşil alan ve güzel manzarası ile ziyaretçileri kendine hayran bırakan bir yapıya sahip.

Geniş bir alana yayılmış olması buranın hem iç hem de dış mekâna sahip olmasını sağlıyor. He iki alan için de gayet temiz, düzenli ve hijyenik tanımlaması yapmak mümkün olacaktır.

Geniş bir menüye sahip olan bu yerde birbirinden lezzetli ürünleri bulabilmeniz mümkün. Ancak servisin biraz yavaş olduğundan bahsedilebilir.

Özellikle ODTÜ mezunları tarafından tercih edilen ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Tesisi büyük arkadaş ya da iş toplantıları yapmak için fazlasıyla ideal bir mekan ki zaten de genellikle bu amaç için kullanılıyor.

Hem iç kısmı hem de dış tarafı geniş alanı ve büyük masaları ile her türden toplantı için bir imkân sağlıyor. Yapılan toplantı esnasında verilen hizmet de aynı kapsamda hızlı ve aksamadan sunuluyor.

Burası hakkında bilinmesi gereken detaylardan biri de çevresinde buluna gölün gezilebilmesi için ODTÜ kartınızın olması gerektiğidir. Aksi takdirde ücret ödemeniz gerekir.

ODTÜ mezunlarının mutlaka üye olması ve kullanması gereken bu harika mekân sahip olduğu yeşil alan ve temiz havası ile gidilebilecek alternatif yerler arasında Ankara için en üst sırada yer alıyor. Buraya mutlaka gitmeli ve temiz havanın tadını çıkarmalınız.

Konum ve iletişim bilgileri

İşçi Blokları, 1538. Sk. No:58, 06530 Çankaya/Ankara
(0312) 286 79 79ODTÜ Mezunları Derneği Vişnelik Tesisi, Ankara