Günümüzde her yerde ve her fiyata hamburger yemek mümkündür. Ancak sağlıklı ve lezzetli olanı maalesef her yerde bulunmuyor. Eğer siz de sağlığınıza ve damak tadınıza önem veriyorsanız Oburiks Homemade Burger’ın Ankara’nın Emek mahallesinde bulunan yerine gitmeli ve %100 dana etinden yapılan hamburgerlerin tadına bakmalısınız.

Eğer alışık olduğunuzun dışında hamburger keyfi yaşamak istiyorsanız burası tam size göre. Konum itibariyle mekân hakkında bir fikriniz olmasa bile önünden geçerken sempatik dekorasyonu sizi hemen kendisine çekecek ve pişman olmayacağınız bir yemek deneyimine fırsat sağalacaktır.

İster çocuk olun ister yetişkin leziz bir hamburgere hayır demek söz konusu bile olamaz.Hamburger bu mekânda ekmek ve köfteden oluşan bir yemekten daha fazlasıdır.

Birçok çeşidi olan ve isimlerini farklı bölgelerden alan hamburgerler özenle ve günlük malzemelerle hazırlanıyor. Bir dergiden esinlenilerek ismi konulan Oburiks Homemade Burger sadece mekân sahibinin ve şeflerinin bildiği bir formülü kullanarak bu eşsiz lezzeti yakalıyorlar.

Aynı zamanda seçtiğiniz menüye göre sınırsız içeceğiniz ve hamburgerin en iyi arkadaşı olan patates kızartması fiyata dâhil oluyor. Kaliteli bir hamburgeri uygun fiyatlarla yemek istiyorsanız adresiniz Oburiks Homemade Burger olmalı.

İletişim ve konum bilgileri

Emek, Bişkek Cd. No:1 D:C, Çankaya/Ankara
03122226287Oburiks Homemade Burger, Ankara