Yemek

Nuovo Mod, Ankara

Beşevler tarafında işimin olduğu bir gün küçük ama sevimli gözüken Nuovo Mod tercihim oldu. Öncelikle çalışanların ilgisi oldukça güzeldi ve müşterilere birçok konuda yardımcı oluyorlardı.

Üniversite civarında bir yerde olduğu için de müşterilerin büyük bir çoğunluğunu öğrencilerin oluşturduğunu söyleyebilirim. Mekan tasarım olarak da oldukça başarılı bir mekan.

Menü olarak pek çok ürün olsa da mekanın genel olarak yıldızlaştığı ürün makarna. Makarnaları tamamen el yapımı ayrıca birçok çeşidi de müşterilere sunmakta. Bu sebeple müşteriler istedikleri şekilde makarnalarını oluşturabiliyorlar. Mekana ilk kez gidiyorsanız çalışanlardan bilgi alarak makarnanızı oluşturabilirsiniz bu konuda oldukça ilgili olduklarını söyleyebilirim.

Gündüz erken saatlerde gittiğim için pek bir kalabalık yoktu ve bu sebeple de yemeğim kısa bir süre içinde geldi. Pesto soslu makarna tercihinde bulundum ve makarnanın lezzetini oldukça beğendiğimi söyleyebilirim. Eleştirebileceğim tek konunun porsiyon olduğunu söylememde fayda var. Birçok yerde el yapımı makarna yedim fakat porsiyon olarak rakiplerine göre biraz daha az tam olarak doymak istiyorsanız burada 1.5 porsiyon yemenizi öneririm.

İletişim ve konum bilgileri

Bahçelievler, Prof. Muammer Aksoy Cd No:5, Çankaya/Ankara
03122155501

R