Yemek

Number’s Cafe Restaurant, Ankara

Çukurambar’da işimin olduğu bir gün gözüme ilişen Number’s Cafe Restaurant deneyimim oldukça güzel geçti diyebilirim. Zaten dışarıdan albenisi olan mekan içine girdiğim vakit de oldukça başarılıydı. Ben bu tarz mekanlarda en çok ferahlığa özen gösteririm ve bu mekanın da oldukça ferah olduğunu söyleyebilirim. Gündüz saatlerinde gitmiş olmama rağmen kalabalık olduğunu da söyleyebilirim.

Çalışanların ilgi ve alakası oldukça iyi ve beğendim. Servis konusunda hızlılar. Menüye gelecek olursak da birçok çeşit bulunuyor. Fiyatlar da Çukurambar düzeyinde o yüzden pahalı demem yanlış olacaktır. Tercihim bostan kebabı oldu. Bu oldukça riskli bir sipariştir çünkü çoğu yerde patlıcan tam istediğim kıvamda olmuyor.

Fakat burada bostan kebabı tam olması gerektiği gibiydi ve lezzetini oldukça beğendim. İç malzemeleri de boldu bu da fazlasıyla beni doyurdu. Tatlı olarak sipariş etmiş olduğum sufle de oldukça başarılıydı.

Zaten sunumuyla diğer yerlerden kendisi ayırt ediyordu fakat tat olarak da yediğim en iyi sufle olduğunu söyleyebilirim. Sizler de sevdiklerinizle şık bir yemek için burayı tercih edebilirsiniz mekan oldukça hoş.

İletişim ve konum bilgileri

Kızılırmak, 1450. Sk. No:3, Çankaya/Ankara
03122878333

R