Yemek

Num Num, Ankara

Ankara ve Türkiye’nin birçok yerinde şubesi bulunan Num Num’a ben genellikle kahvaltı için gitmekteyim. Şık ve elit yapısıyla beğendiğim bu yere kalabalık gruplar halinde gitmeyi tercih ediyorum. Mekânın dekoru ve konsepti sebebiyle güzel bir hafta sonu kahvaltısı için sizin de tercihiniz olmalı.

Öncelikle çalışanları oldukça düzenli seçmişler ve müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyorlar. Mekân ne kadar kalabalık olursa olsun servis çok fazla aksamıyor ve siparişinizi kısa bir süre içerisinde verebiliyorsunuz. Bizim burada genellikle tercih ettiğimiz serpme kahvaltı oluyor.

Serpme kahvaltı çeşitleri oldukça uygun ve ne çok gereksiz bir şekilde fazla ne de az ürün var. Özellikle burada serpme kahvaltı yaparken en çok bal ve kaymak yemeyi seviyorum. Çünkü diğer ürünler de taze fakat bu ürünlerin taze olduğunu hemen anlıyorsunuz.

Aynı zamanda serpme kahvaltıda çay da tamamen sınırsız. Böylece kahvaltının olmazsa olmazı olan çayı gönül rahatlığıyla bol bol içebiliyorsunuz ve çaylarının da oldukça taze bir şekilde geldiğini belirteyim. Peynirleri de oldukça çeşitli ve gayet lezzetli.

Burada yemeyi sevdiğim bir diğer yiyecek de hamburgerleri. Hamburgerleri de oldukça başarılı yapıyorlar ve içindeki köfteleri de tam istediğim kıvamda oluyor. Ilık elmalı keki de kek severler için oldukça başarılı ve dondurmayla birlikte harika gidiyor. Fiyatları bana göre bulunduğu yer için ideal ve vermiş olduğu hizmete fazlasıyla değer.

İletişim ve konum bilgileri

Mustafa Kemal, Dumlupınar Bulvarı 3. km No:266 D:A Blok No:06 Çankaya/Ankara
03122878287

R