Yemek

Niyokki Armada, Ankara

Markanın Ankara’da bir numaralı adresi dendiğinde benim aklıma Niyokki geliyor. Sık sık ziyaret ediyorum.

Öncelikle Niyokki hakkında vermem gereken bilgi, lezzet konusunda seçiminizin de önemli olduğu. Tamamen kendi tarzınıza uygun olan bir içeriğe yönlendiğinizde, beğenmemek imkansız. Benim makarna alanında damak tadım geniş olduğumdan hemen hemen ne tür tercih etsem beğeniyorum. Ancak sizin için içeriği de incelemek, gerektiğinde restoranda ki görevlilerden yardım almak önereceklerim arasında. Bu sayede damak tadınıza da uygun bir seçim yapmış olursunuz. Örneğin beyaz etli makarnalar ya da kırmızı etli makarnalar arasından sevdiğiniz et türüne göre hareket etmenizi öneririm. Ancak yediğiniz makarna çeşidi her ne olursa olsun bu alanda bir numara olacaktır.

Benim yemek yediğim yerde aradığım en önemli özellik lezzet dışında temizliktir. Hijyen koşullarına en iyi şeklide uyulduğunu restorana girdiğiniz an fark edeceksiniz. Bunun dışında personellerin de güler yüzlü olması, taleplere anında karşılık veriyor olması yine beğendiğim özellikler arasında. Lezzetten ödün vermemek ve herkese hitap etmek açısından menü çok geniş. Çocuklara özel, daha yöresel lezzet sevenler için güveçte olan seçenekler gibi hemen hemen her alanda, herkesi memnun edecek bir menü.

Arkadaşlarınızla, aileniz çok rahat tercih edebilirsiniz. Hem ortam hem de tadacağınız lezzetler açısından son derece başarılı bir seçim yapmış olursunuz. Restorana gidiş geliş de son derece kolay.

Konum ve iletişim bilgileri

Dumlupınar Blv. No:6 Armada Shopping and Business Center, Ankara 06560 Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,8 km mesafede
+90 312 219 11 55

R