Öğle aralarınızda, yemek molalarınızda ya da günlük yemek vakitlerinizde fastfood gibi sağlık açısından çok da tavsiye edilmeyen yemeklerden sıkıldıysanız ya da artık dışarıdayken de sağlıklı beslenmek istiyorsanız size tavsiyemiz Nazo’nun Mutfağı.

Ankara’da birkaç yerde şubesi bulunan ve ev yemekleri yapma konusunda ustalaşmış bu yerde damak tadınıza göre bir şeyler bulabileceğinizden eminiz. Yemeğinizi yerken hayatın sizi yoran temposundan bir süre kaçıp kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yer burası.

Bir hayli fazla olan yemek çeşitlerinden etli veya etsiz yemeklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Eğer epey açsanız mekânın sizi düşünerek hazırladıkları doyurucu menülerden de seçebilirsiniz.

Nazo’nun Mutfağı çocuklu aileler için de oldukça uygun bir yer. Özellikle dışarıdayken acıkan çocuklarınızı sağlıksız ve nasıl yapıldığından emin olmadığınız yemekler yerine hassas ellerin temiz mutfaklarda yaptığı yemekleri tercih etmeniz hem çocuklarınızın sağlığı hem de sizin cebiniz için doğru bir tercih olacaktır.

Kendinizi evinizde hissedip sanki annenizin yaptığı yemekleri yiyormuş hissiyatı yaratacak olan bir yer burası. Arnavut ciğeri gibi her yerde güvenip yiyemeyeceğiniz yemekleri Nazo’nun Mutfağında gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

İletişim ve konum bilgileri

Eryaman, Aile Yaşam Mrk. Altgeçidi Optimum Outlet No:93, Etimesgut/Ankara
03122801566Nezo’nun Mutfağı,Ankara