Kalabalık
insanları ağırlayabilecek kadar büyük bir alana sahip olan Ney’le Mey’le Ankara
hizmet kalitesi konusunda Ankara’da aradığınız standartları karşılayabiliyor.

Başkentin ortasında temiz ve kaliteli bir meyhane arıyorsanız burayı ziyaret edebilirsiniz. Dekorasyonundan menülerine kadar farklılığını belli eden mekan mezeleriyle oldukça beğenimi kazanmayı başardı.

Fiyat konusunda da beklentilerimi karşıladığını söyleyebilirim. Özellikle dostlarınızla unutulmaz akşam yemekleri yemek istiyorsanız kusursuz hizmet veren Ney’le Mey’le Ankara’yı tavsiye edebilirim. Mezeler ve yemekleriyle mekan gerçekten beğeninizi kazanacak. Alt taraftan gelen tatlı müzik nağmeleri de lezzeti bir tık daha yukarıya çıkarıyor.

Fırsat bulduğum zaman Ankara’da bu mekanı ziyaret ediyoruz. Deniz ürünleri arasında ahtapot ızgarayı şiddetle sizlere öneriyoruz. Garsonlarda masa da bulunduğunuz sürece çok kibar ve nazik davranıyor. Dışarıda yemek yeme alışkanlığı olan birisi olan Ney’le Mey’le Ankara beni çok sıcak bir şekilde karşılıyor.

İçeriye girdiğim zaman kendimi son derece rahat hissettiğim mekanlardan biri olmayı başardı. Ayrıca dostlarımı getirdiğim zaman da onlarında memnun kaldığına şahit oldu. Araç ile gittiğiniz zaman park sorunu bulunmuyor. Son derece temiz ve bol çeşit balık mezeleri olan bir mekan. Ney’le Mey’le Ankara’yı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Konum ve İletişim Bilgileri

Ney'le Mey'le Ankara
Via Flat Is Merkezi Armada Hayat Sokağı Devamı | Söğütözü, Ankara, Türkiye
+90 312 219 12 19Ney’le Mey’le, Ankara