Enfes mezeler eşliğinde birbirinden leziz deniz mahsulleri ve ızgaraları tüketmek için Nene Hatun Raki Çilingir Sofrası’nı denemenizi kesinlikle öneriyorum.

Nene Hatun Raki Çilingir Sofrası hakkında ilk dikkat çekici nokta meze, deniz mahsulleri ve ızgara çeşitliliği anlamında her şeyi en üst düzeyde sunması oluyor. Ankara’da gittiğim birçok meyhane de gerek fiyatlar, gerek hizmet, gerek meze çeşitliliği gerekse ızgara anlamında beklentilerimi kesinlikle karşılayamamıştım. Burada daha önce denemediğim farklı balık, ızgara ve meze çeşitlerini denedikçe buraya olan hayranlığım daha da arttı. Buraya gelmeden önce denediğim meyhanelerde sadece belirli başlı lezzetleri deneye bilirken burada sunulan seçenekler oldukça tatminkar oluyor.

Buraya dostlarımla gelip son derece keyifli bir konforlu zamanlar geçiriyorum.  Burada 4 kişilik bir grup alkollü içki de dahil olmak üzere 500 TL gibi son derece uygun fiyatlar ödüyorsunuz.

Burada komple bir hizmet anlayışı bulunuyor. Herkesin saygılı tavrı ve çalışanların güler yüzü bir araya gelince başka yerde yaşadığımız huzursuzluk ve sorunları hiçbiri burada yaşanmıyor. Burası lezzetli menüleri ve uygun fiyatı kadar temizlik anlayışı ile de beni oldukça memnun ediyor. Çalışanların giyimi, mekanın temizliği, lavaboların hijyeni ve servis malzemelerinin temizliği benim beklentilerimin de ötesinde bulunuyor.

Meyhane de sunulan ikramların çeşitliliği ve lezzeti sayesinde misafirler kendini çok daha iyi ve değerli hissediyor. Ayrıca burada kişilere özle olarak hazırlanmış ve insanı son derece memnun edecek sürpriz ikramlarda sunuluyor.

Restoranın son derece enfes menüleri, taze olarak sunulan mezeler, hijyen anlayışı ve çalışanların son derece ilgili tavırları ile Ankara’nın en önemli meyhaneleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ankara’da leziz ve kaliteli bir içkili yer arıyorsanız Nene Hatun Raki Çilingir Sofrası sizin arayışlarınıza en iyi karşılığı sunuyor.

Konum ve İletişim Bilgileri

Nene Hatun Raki Cilingir Sofrasi, Ankara 1.Cadde, Galleria AVM, A23 | Mutlukent Mahallesi, Ankara, Türkiye
+90 312 336 36 14Nene Hatun Raki Cilingir Sofrası, Ankara