İtfaiye Meydanında işim olduğu bir vakit Mutlu Piknik dikkatimi çekti. Bu tarz eski ve salaş mekanlar her zaman dikkatimi çekmiştir. Aynı zamanda bu tarz yerlerde aldığım lezzet çoğu zaman modern görünümlü yeni işletmelere göre daha başarılı olmakta.

Gündüz saatlerinde karnımın acıktığı bir vakte geldiği için de hiç düşünmeden bu mekâna girdim. Öncelikle mekânın öyle içeride rahat bir şekilde oturacağınız bir alanı yok. Tam ye kalk yeri ve dışarıda da küçük masalar ve tabureler var. Bu tarz yerlerde benim her zaman tercihim et döner olmuştur.

Et dönerin görüntüsü ve kokusu bana gayet güzel geldi ve bir tam ekmek et döner istedim. Et döner eski usulde yapılıyor ve bu da doğal olarak benim lezzet beklentimi bir hayli artırdı diyebilirim.

Siparişim kısa bir sürede geldi ve dışarıdaki taburelerden birine oturarak dönerimi yemeye başladım. Öncelikle doyuruculuk açısından oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Burada bir et döner yiyerek bir öğününüzü rahatlıkla geçirebilirsiniz. Aynı zamanda lezzet olarak da baya bir başarılıydı. Güzel bir et döner tadı aldım.

İletişim ve konum bilgileri

Anafartalar, İtfaiye Meydanı/temmuz Sok. No:13 Altındağ/Ankara
03123106646

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Mutlu Piknik, Ankara