Mutlu lokanta ile size Ankara’da yiyebileceğiniz en iyi döneri sunmaktayız. Yanında diğer sulu yemeklerimiz ile bizi tercih edebilirsiniz. Zengin menü çeşitlerimizle sizlere Türk mutfağı geleneksel yemeklerini sunmaktayız. Evinizde yapmış olduğunuz ev yemekleri tadını bu mekanda bulabilirsiniz.

Tas kebabı, kuru fasulye, patlıcan kebap, ev yapımı sulu yemekler ,çorbalar, sebzeli yemekler , tavuk çöp şiş, pilav, döner sunumuyla bir yenildiğinde mutlaka ikinciyi yemek için tekrar uğramak zorunda kalıyorsunuz ya da direkt olarak ikinci tabağında söyleyip o eşsiz tadı damaklarınızda hissederek tatmış oluyorsunuz. Ayrancı'nın sembollerinden Mutlu Restoran'da, yenilen her lokma insanı mutlu eder. 

Sabah erkenden dükkanı açıp hazırlıklara başlamış oluyorlar akşama kadar çoktan kapanmış oluyorlar. Döner öğleden sonra bitiyor. Öğle arası küçücük dükkan inanılmaz kalabalık oluyor. Bir lokanta olmasına rağmen eşsiz şekilde lezzetli diğer restoranlara taş çıkartır konuma gelmişler. Döner takıldığından itibaren 4 saat içinde tükeniyor. Buraya gitmek için elinizi sıkı tutmanız gerekmektedir.

Ayrancı’da olan bu mekan nezih ortamıyla güler yüzlü personelleri ve sahipleriyle karşılaşıyorsunuz. Bir defa gittiğinizde mutlaka tekrar tekrar gitmek istediğiniz mekan haline geliyor.

İletişim ve konum bilgileri

Güvenlik Cad. No:69/D Ayrancı, Çankaya, Ankara
03124262842Mutlu Lokantası, Ankara