Yemek

Mutlu Kebap, Ankara

İsmini işletmecisini köyünden alan ve tunuz caddesi civarında hizmet veren Mutlu Kebap, Ankara’da lezzetli kebap yiyebileceğiniz yerlerden biri.

Burası için ilk başta çok küçük bir mekân olarak bahsetmek gerekir. Küçük yapısı nedeniyle özellikle öğle servislerinde kalabalık olan yer çoğu zaman oturacak yer bulamamanıza bulsanız bile sıkışık bir ortamda yemek yemenize neden olacaktır. Küçük yapısı bir kenara bırakıldığında Mutlu Kebap dönerleri ve lezzetli kebaplarıyla başarılı yemekleri size sunan bir mekân.

Küçük yapısı nedeniyle buranın oldukça temiz bir yer olduğunu aktarmak istiyorum. Hijyen konusunda kafalarda soru işareti bırakmayan bir yer.

Lezzet hususunda ise tüm yiyeceklerinin ortalamadan daha üstte olduğu kesin fakat benim değinmek istediğim İzmir köfte ve ezogelin çorbasının hayli lezzetli olması. Döneri için konuşmak gerektiğinde de Ankara’ en iyi döner yapan yerlerden biri olarak burayı göstermek yanlış olmayacaktır.

Çalışanların iyi niyeti ve hızı servisin en üst seviyede olmasını sağlıyor. Verilen sipariş en kısa sürede masanıza ulaşıyor ve bir an önce yemeye koyulabiliyorsunuz.

Mekânın fiyatları bölge ortalamasında yani gayet yerinde ve her bütçeye uygun. Tunus Caddesi civarında bulunan kişiler için Mutlu kebap genellikle öğle yemekleri için tercih edilen bir yer. Siz de yolunuz düştüğünde bu mekâna uğrayabilir bahsettiğimiz lezzetlerin tadına bizzat bakabilirsiniz. Bu şimdiden sizin için güzel bir tercih olarak nitelenebilir.

Konum ve iletişim bilgileri

Kavaklidere Mah. Tunus Cad. No:8/A Kavaklidere, Cankaya, Ankara Türkiye
Anıtkabir noktasına 2,1 km mesafede
+90 312 417 32 99

R