Türk toplumunda meyhana kültürü oldukça fazladır. Gidecekleri meyhanenin kalitesinin üst düzeyde olması istenir. İşte bunu Ankara'da çok kolay bir şekilde bulmanız mümkündür. Mustafa Meyhane, uzun yıllar boyunca ziyaretçilerine kapılarını açmış ve bir o kadar da güzel şekilde ağırlamıştır.

Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alır. Haftanın hemen hemen her günü de ziyaretçilerini en güzel şekilde ağırlamayı başarıyor. Mekanın mutfağında neler olduğu da merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Genel anlamda bakıldığında ise Bar, Deniz Mahsülleri, Uluslararası, Akdeniz, Türk, Bar gibi pek çok hizmetlerin yer aldığı görülüyor. Buna göre hangi yemeği istiyor ya da damak zevkinize uyuyorsa gönül rahatlığı ile seçebiliyorsunuz.

Her ne kadar küçük bir yer olsa da bu mekanı popüler yapan en önemli özelliğinden birisi de şirin olması. Şıklığı ve kaliteyi en güzel şekilde de lanse etmeyi başarıyor. Böylelikle mekana ayak basan ziyaretçilerde burada zamanlarını oldukça güzel şekilde geçirmeyi başarıyor. Mekan biraz küçük ve ilgi duyulan bir yer olduğundan dolayıdır ki hemen mekanın dolduğunu görebilirsiniz. Bu sebepten dolayıdır ki mekanın dolmadan yerini almanız gerekiyor.

Mezeler ortalama üstü şekilde geliyor. Siparişini vermiş olduğunuz yemekler de sıcak sıcak sunuluyor. Aynı zamanda da çalışanların ilgisini gördükçe de oldukça fazla mutlu oluyorsunuz. Hatta her seferinde de buraya gelmek istiyorsunuz. Fiyatlar konusunda da memnun edici bir yer.

Konum ve iletişim bilgileri

Mustafa Meyhane, Ankara
(0312) 447 77 57
Kazım Özalp, 18, Kız Kulesi Sk., 06680 Çankaya/AnkaraMustafa Meyhane, Ankara