Bir numaralı meyhane arayanların mutlaka ziyaret etmesi gereken adreslerden biri olmayı da başarıyor. Ankara'nın Çankaya ilçesinde 7/24 faaliyetlerini aktif şekilde sürdürmeyi başaran işletmelerinden biri olmayı başarıyor. Özellikle meyhane de dikkat çeken lezzetlere bakıldığı zaman da deniz mahsülleri göze çarpıyor.

Birbirinden güzel zengin deniz mahsüllerine yer vermiş olan menüsü bulunuyor. Buna göre mekana gelen ziyaretçilerin canı ne yemek istiyor olursa olsun sıkıntı yaşamıyor. Siparişleriniz hemen alınıyor ve çok bekleme yapmadan da verdiğiniz siparişler masanıza getirilmiş oluyor. Deniz Mahsülleri, Türk Mutfağıyla adından fazlasıyla söz ettirmeyi başarıyor. Bundan böyle gününüzün daha da güzel ve bir anlamda da keyifli geçmesi adına ilk ziyaret edeceğiniz yerlerden birisi de Murtaza Meyhane olmalıdır.

Öğünlerine bakıldığı zaman da Öğle Yemeği, Akşam Yemeği şeklindedir. Servisler hızlı ve dikkatli şekilde yapılıyor. Ambiyansı ile fazlasıyla göz kamaştırmayı başaran cinsten denilebilir. Üstelik fiyatlarında müşteriyi oldukça tatmin edici şekilde ayarlanmış olduğu fark ediliyor. Mekanın harika atmosferi eşliğinde yemeklerinizi de yiyebiliyorsunuz.

Konum ve iletişim bilgileri

Murtaza Meyhane, Ankara
+90 312 466 74 66Murtaza Meyhane, Ankara