Yemek

Muhabbet Sofrası, Ankara

Ovacık Mahallesi’nde bulunan nezih bir restorandır. Bir kez gitme şansım oldu, onda da gayet keyifli zaman geçirdik. Restoran için vermek istediğim ilk artı, çocuklar için mama sandalyesi bulunuyor. Onun dışında barbeküleri leziz, içecekleri güzel. Servisleri hızlı ve elemanları gayet iş disiplinine sahip kimseler. İşletme konsepti, beni tatmin etti. Dikkatli, tertipli garsonları var.

Ailece gidilebilecek güzel bir yer olduğunu düşünüyorum. Ortam gürültüsü, sohbetinizi engellemeyecek seviyede. Zaten eğer aileler için yalnız kalarak hoş yemek yenmek isteniyorsa, mekan buna uygun özel oda da dizayn etmiş durumda. Öyle bir şey ki, garsonlar odanıza siz girmelerini söylemeden girmiyorlar bile. Çorbaları ve salatalarının da denenmeye değer olduğuna inanıyorum. Yine mangal çeşitleri oldukça fazla.

Kısacası ben gittim, çok leziz yemekleri denedim, çeşitli mutfaklardan esintiler ve sıcacık bir aile ortamıyla karşılaştım. Siz de özlediğiniz bu keyfi burada rahatça deneyebilirsiniz.

Yemek tabaklarının yanında gelen mezelere de değinmek gerekiyor sanırım. Tüm meze çeşitleri tazeydi.

Bir restorana gittiğinizde fiyatlarının durumunu önceden bilmek istersiniz. Burasının fiyatlarında ben bir pahalılık görmedim. Ayrıca ödemeleriniz için kredi kartı alternatifinizde emevcut.

Restoranın hijyen açısından olumlu olduğunu bilmenizde yarar var. Lavabo ve masaları gayet temiz ve düzenli.

İletişim ve konum bilgileri

Ovacık, 706. Sk., Keçiören/Ankara
03125780101

R