Kamp yapmak için Ege Bölgesi de tatilcilerin oldukça tercih ettiği bir bölgedir. İzmir de birçok bölgesiyle kampçıların favorisi konumunda illerimizden yalnızca bir tanesidir. Mordoğan Karaburun ilçesine bağlı küçük ve tatlı bir kasabadır. Bu şirin kasaba da kampçıların sıklıkla tercih ettiği bölgelerden bir tanesidir.

İzmir merkezden Mordoğan yaklaşık olarak 85 kilometre. Fakat dilerseniz şehir merkezinden vapur, otobüs ve dolmuşla kısa süre içerisinde Mordoğan'a gitmeniz mümkün olacaktır.

Morkoyun Kamp

Mordoğan Kamp Alanlarından ilki Morkoyun Kamp. Burasını kısaca özetlemek gerekirse tam bir aile yeri olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Çok şirin ve tatlı bir işletme. Tek eksisi olarak denize uzak olduğunu söyleyebiliriz fakat 10 dakika yürüyerek denize ulaşabilirsiniz. Kendine özel ve sürekli temizlenen havuzu olduğunu da söyleyelim. Doğanın ortasında ağaçların altında kurulmuş şık bir kamp alanı. Kamp yaparak herhangi bir zorluk yaşamak istemeyenler için kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Morkoyun Kamp Konaklama ve Ücretleri

  • Çadır yeri için günlük 70 lira kişi başı ücret alınmaktadır.
  • Bungalov evlerin günlüğü hafta içi 2 kişilik oda 250 lira hafta sonu da 300 liradır. Bu fiyatlar içinde kahvaltı dahildir. Odaların içerisinde sıcak su, duşa kabin, wc ve mini bar bulunmaktadır.

Morkoyun Restoran

Buraya geldiğiniz vakit yemek ihtiyacınızı buranın restoranında karşılamanızı öneririz. Fiyatları oldukça uygun olduğu gibi Ege'nin mutfağından size lezzetli yemekleri de sunuyorlar.

Morkoyun Kamp Hizmetleri

  • WC
  • Duş
  • Elektrik
  • Otopark
  • Restoran
  • Havuz

Camping Alanı

Balıklıova’dan Mordoğan'a ilerlerken göreceğiniz bu Camping Alanı daha çok salaş bir görünümde. Morkoyun gibi restoran vs. beklemeyin. Fakat buranın da artısı olarak denizi söyleyebiliriz. Denize sıfır bir alanda kurulmuş kamp alanına eğer daha öncesinde kamp geçmişiniz varsa gelmenizi önermekteyiz.

İçerisinde de ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız yerler olmadığı için buraya gelirken marketten yiyeceğinizi, içeceğinizi almanızı öneriyoruz. Aynı zamanda bungalov evler de bulunmayan bu alanda yalnızca çadır ve karavanla konaklama şansına sahipsiniz. Çadırlara da herhangi bir şekilde elektrik verilmiyor ve çadır başı kirası 100 lira.

Denizi ve salaşlığıyla meşhur bu kamp alanını daha çok klasik kamp yapmak için geliyorsanız tercih edin.

Mordoğan Kamp Alanları | En İyileri, Hizmetleri, Konaklama İmkanları, Ücretleri ve Ulaşım