Monks Inn, sahibi ve işletmecisi bir İngiliz’e ait olan ve gerçek anlamda kendinizi filmlerden aşina olunan yerlerde bulabileceğiniz ender yerlerden birisi. Tek başınıza olduğunuzda bile asla sıkılmayacağınız işletmeye dair tek olumsuz görüşü peşinen paylaşmak isteriz: Yeni yıla girerken ve ayrıca Cadılar Bayramı’nda aşırı doluluğa sahip. Farklı yerleri değerlendirmeniz daha isabetli olacaktır.

Gelelim artılarına… İşletme, yaz kış sakin bir ortama sahip. Dingin bir ortamda sohbet edip içeceklerinizi yudumlamak isterseniz, doğru adresin burası olduğunu rahatlıkla iddia edebiliriz. İşletmenin arka girişinde ücretsiz otopark mevcutken sokağa bakan ön girişi günün belli saatlerinde kapanıyor ve müşteriler için masalar bulunuyor. Özellikle yaz mevsiminde ağaçlık altında oturup enfes tatları deneyimlemenizi isteriz.

Fiyatlar genel olarak değerlendirildiğinde orta ve üst seviyede bulunuyor. Buna karşın ne KKTC’de ne de Türkiye’de daha iyi kokteyl deneyemeyeceğinizi de belirtmek isteriz. Hem bilindik ve sevilen kokteylleri deneyebilirsiniz hem de menünün açıklamaları sayesinde aradığınız aromaları bulup sadece işletmeye özgü olanların keyfini çıkartabilirsiniz.

Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Monks Inn, Gazimağusa, KKTC